Ana SayfaDedikoduNejat İşler: Hayatım Bir Sırt Çantasına Sığdı

İlgili Postlar

Nejat İşler: Hayatım Bir Sırt Çantasına Sığdı

Geçtiğimiz senelerde İstanbul’daki hayatını bırakıp Bodrum’a yerleşen Nejat İşler yeniden taşınma kararı aldı. Bordum’daki evini kapatarak bir otele yerleştiğini söyleyen Nejat İşler “Hayatım bir sırt çantasına sığdı” dedi. İşte Nejat İşler’in o açıklaması;

Nejat İşler “Loş Sohbetler”in Konuğu Oldu

Blu TV’de 2. sezonuyla seyirci karşısına çıkan Saygı dizisinde birlikte rol alan ünlü oyuncular Nejat İşler ve Erkan Can, YouTube’da yaymlanan ‘Loş Sohbet’ programının bu haftaki konuklarıydı. Hayatından bahseden Nejat İşler, otelde yaşama kararından ve yönetmenlik yapmakla ilgili de konuştu.

“Lüksüm Yok”

Özyurtlu’nun “Maddi anlamda güvence altında mısın?” sorusunu yanıtlayan Nejat İşler, “Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Ters bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir şekilde. Lüksüm yok çünkü. Arada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar” dedi.

Nejat İşler: Hayatım Bir Sırt Çantasına Sığdı

Erkan Can da İşler’in minimal yaşam tarzını doğru bulduğunu söyleyip, “Hak veriyorum. Hep alıyoruz. Gardıroba bakıyorum, giymediğim o kadar çok şey almışız ki… Almıyorum artık. Aldıklarımın da çoğunu vereceğim sağa sola.” dedi.

“Başımı Belaya Sokmak İstiyorum”

Yönetmenlik yapma fikri hakkında da açıklama yapan Nejat İşler şu ifadeleri kullandı;
“Her şeyin bir zamanı var. Ben hiç hissetmemiştim yönetmenliğin zamanı geldiğini. Şimdi şimdi ‘olabilir’ diyorum. Senaryoda yazan laflarla ilgilenmiyorum artık. Benim olmadığım sahnelerle ilgili de bir sürü fikrim oluyor. Yapımla ilgili bir fikrim oluyor mesela. Bir sürü şeye karışmak istiyor canım. Başımı belaya sokmak istiyorum, öyle söyleyeyim”

Nejat İşler kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler