Ana SayfaÜnlülerNazlı Kayı "Her Buluştuğumuzda Karnıma Ağrılar Giriyor"

İlgili Postlar

Nazlı Kayı “Her Buluştuğumuzda Karnıma Ağrılar Giriyor”

Nazlı Kayı özel hayatı ile ilgili Alem dergisine konuştu. Kayı nişanlısı Hacı Sabancı ile ilgili “Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala da devam ediyor.” dedi. Detaylar haberimizin devamında….

Nazlı Kayı Kimdir?

Keşke Ben de Aşık Olsam

Geçtiğimiz aylarda Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı, aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Kayı 4-5 yıl önce güzel bir aşk romanı okurken içinden, “Keşke ben de böyle aşık olsam” diye geçirmiş. Daha sonra eline Arapça harflerle ‘love’ yazdırmış. Ve bu dövmeyi yaptırdıktan tam dört ay sonra nişanlısı Hacı Sabancı ile tanışmış.

Kayı, evlilikle ilgili, “Birine çok aşıksanız zaten verebileceğiniz nihai karar evliliktir. Ve bence evlilik kararı aldıktan sonra siz artık bir ailesiniz. Ailenize birini katıyorsunuz, bir aileye dahil oluyorsunuz. Bu muhteşem bir şey” dedi.

Herşeyi Konuşuruz

Nişanlısı Hacı Sabancı ile olan ilişkisi hakkında, “Birlikte her şeyi konuşuruz, aramızda saygı, güven ve büyük bir sevgi bağı var” diyen Kayı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben çok kalabalık, sevgi dolu bir ailede büyüdüm. Dilerim ileride benim de çocuklarım olur ama aile olmak için çocuk olması da şart değil. Birbirinize olan bağınız sizi zaten aile yapıyor.” dedi.

Kayı, Hacı Sabancı ile nasıl tanıştıklarını şu cümlelerle anlattı; “Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala böyleyim bu arada. Onu görünce karnımda kelebekler uçuşuyor. Demek ki aşk böyle bir şey.”

Porsiyonlarım Küçük

Nazlı Kayı, beslenme düzeni ile ilgili  “Saat 19:00’dan sonra ağzıma asla lokma koymam. Cumartesi pazar ise serbestim, masaya gelen pizzadan da brownie’den de yerim. Hiç umursamam” dedi. Yediklerinin çok lezzetli yiyecekler olduğunu sadece porsiyonlarının küçük olduğunu söyleyen Kayı, haftada üç gün kereviz sapı içtiğini, kereviz sapını bazen maydanoz, bazen zencefil ve limonla sıkıp içtiğini ve gün içinde ise mutlaka 2,5 litre su tükettiğini söyledi.

Giyim tarzıyla ilgili ise Kayı “Evet, maskülenliği seviyorum. Minimal ve çabasız bir stilim var. Gündüz daha dinamik, akşam daha gizemli ve romantik giymeyi severim. Bence bir kadın kendini neyin içinde çok iyi hissediyorsa eminim o şeyin içinde, dünyanın en güzel elbisesinin içinde olacağından bile güzel görünür” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler