Ana SayfaÜnlülerNagihan Karadere Twitter 'dan Hakan Ural 'ı Hedef Aldı!...

İlgili Postlar

Nagihan Karadere Twitter ‘dan Hakan Ural ‘ı Hedef Aldı!…

Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, sanatçı Selçuk Ural ‘ın oğlu Hakan Ural ile ilgili yaptığı itiraflar sonrası adeta intikamı aldı. İşte olayın perde arkası…

Nagihan Karadere: Bilsem Asla Gitmezdim

Nagihan Karadere Twitter ‘dan Hakan Ural ‘ı Hedef Aldı!…

Nagihan Karadere, Haberler.com ‘un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Selçuk Ural’ın “Hakan Ural’ın annesiyle tek gecelik birlikte oldum. Yıllarca ona sahip çıktım ama artık görüşmüyoruz” şeklindeki açıklamalarının üzerine kolları sıvadı. Twitter ‘dan Hakan Ural ‘ı hedef alan Nagihan Karadere, Selçuk Ural ‘ın oğlu hakkındaki ifadelerinden oldukça mutlu kaldı. “Zamanında bana ‘evlat olsa sevilmez’ demişti. Şimdi evlat olarak kendisi sevilmiyor” sözlerini sarf etti.

Hakan Ural kimdir?

Selçuk Ural Kimdir?

Selçuk Ural: “Bir Gece Bir Bayanla Beraber Oldum”

Yıllar önce kabul etmediği oğlu Hakan Ural için DNA testi yaptıran Selçuk Ural, “Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir. Binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı. Kadın, Hakan’ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben o dönem evliydim ama rahmetli kadın bunu hırs için yaptı. Ben hata yapmış olabilirim çünkü gençtim. Hatamı sonrasında fazlasıyla telafi ettim. En zor günlerinde yanındaydım. Sonra annesinin cenazesine katılmadığım için Hakan bana küstü” dedi.

Nagihan Karadere: ” Hakan Ural İlahi Adalet Tecelli Etti! “

Sanatçı Selçuk Ural ‘ın magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarının ardından Hakan Ural’la daha önce polemik yaşayan eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere ‘den çarpıcı bir çıkış geldi. Ural’ın daha önce kendisi için ‘Evlat olsa sevilmez’ dediğini iddia eden Karadere, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Kurban olduğum Allah’ım canımı yakanları hep bana bir bir gösterdi. Hem de hiç şaşmadan gösterdi. Kolay kolay ah etmem sadece Allah’a havale ederim. Kimsenin ahı kimsede kalmıyor. Çok şükür vicdanım çok rahat daha neler neler göreceğim bundan hiç şüphem yok. Zamanında benim için ‘evlat olsa sevilmez’ demiştin. Şimdi evlat olarak sevilmeyen birisin… Hakan Ural ilahi adalet tecelli etti!”

İşte Nagihan Karadere ‘ın Hakan Ural Twitter Paylaşımı;

Nagihan Karadere 'ın Hakan Ural Twitter Paylaşımı
Nagihan Karadere ‘ın Hakan Ural Twitter Paylaşımı

Nagihan Karadere Kimdir?

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler