Magazin Haberleri » Ünlüler » Müzisyen Özgün Oğlunun Karne Heyecanını Paylaştı

Müzisyen Özgün Oğlunun Karne Heyecanını Paylaştı

Geçtiğimiz hafta miniklerin okullarının tatil edilmesi ile tüm ülkede karne heyecanı yaşandı. Müzisyen Özgün oğlunun karne heyecanını paylaştı


Otizmli bir çocuk babası olan şarkıcı Özgün Uğurlu, geçtiğimiz aylarda bir okulda yaşanan otizmli çocuklara karşı sergilenen tutumu eleştirmekle gündem olmuştu.

İddiaya göre Aksaray’da bulunan bir okulda otizmli öğrencilere ayrımcılık yapıldığı yönünde haberler çıkmıştı. Otizmli bir çocuğu olan şarkıcı Özgün’de duruma kayıtsız kalmayarak tepkisini şu sözlerle dile getirmişti:

“Bu nasıl bir terbiyesizlik, ukalalık, ahlaksızlık, kendini bilmezliktir. Sınıf kapattırmaya çalışmak, yuhalamak, farklı kapılardan okula aldırmak, farklı yemek saatleri. Eşit şartlarda eğitim, yaşamak, insan gibi yaşamak her bireyin hakkıdır. Sen kim oluyorsun arkadaş! Toplumumuzda asıl korkulması gereken bu ve bunun gibi zihniyetli insancıklardır. Senin evladına farklı gelişim gösteren bir çocuk paylaşmayı, kardeşliği, yardımlaşmayı, liderlik ruhunu, koşulsuz sevgiyi, insanlığı öğretir.. Sen. Sen ne öğretiyorsun arkadaş!”

Müzisyen Özgün Oğlunun Karne Heyecanını Paylaştı

Bu yıl ise oğlu Ediz’in karne almasıyla yaptığı paylaşımla dikkat çeken başarılı sanatçı oğlunun başarısına kayıtsız kalmadı. Özgün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, ”Biz de aldık karnemizi. Tüm öğrencileri kutluyorum, iyi tatiller ve başarılar diliyorum.” yorumunu yaparak diğer öğrencilere güzel dileklerde bulundu.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Betül Demir Yaşına Albümüyle Girdi..

Betül Demir Yepyeni Yaşına Sürpriz Albümüyle Girdi..

Türk pop müziğinin en başarılı kadın yorumcularından biri olan Betül Demir’in “AKUSTİKA” adını verdiği 5. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir