Ana SayfaKültür ve SanatMüzikMustafa Yılmaz Ben De İnsanım Dedi 2 Günde 2 Milyon İzlenildi!

İlgili Postlar

Mustafa Yılmaz Ben De İnsanım Dedi 2 Günde 2 Milyon İzlenildi!

Şarkıcı Mustafa Yılmaz yeni parçası ‘Ben De İnsanım’ 16 Nisan’da yayınlandı.  Şarkı sosyal medyada iki günde 2 milyona yakın kişi tarafından dinlendi. İşte Detaylar…

Mustafa Yılmaz Yeni Klibi “ Ben de İnsanım” 16 Nisan’da Yayında!

Mustafa Yılmaz Ben De İnsanım Dedi 2 Günde 2 Milyon İzlenildi!

‘Keşke’ ve ‘Sorun Yok’ gibi şarkıları ile ün yapmış şarkıcı Mustafa Yılmaz yeni şarkısı ‘Ben De İnsanım’ı yayınladı. Video Klip iki günde yaklaşık 2 milyon izlenme sayısına ulaştı. Şarkının klibi yaşanmış bir hayat hikayesini ele alarak çekildi. Şarkının klip yönetmen koltuğunda oturan Hayrettin Güneş; “İnandığım her proje kısa film tadında ve mesaj içerikli olmak zorunda, bu anlamda Önümüzdeki günlerde bu tarz kliplerimizi daha çok izleme fırsatı bulacaksınız” dedi.
Yaklaşık 40 kişilik ekip tarafından çekiminin üç gün toplam hazırlığının 30 gün sürdüğü klip aslında kısa film tadında izleyicisi ile buluştu. Şarkının söz ve müziği ise  Ersoy Dinç’e ait.

‘Seven Hiçbir İnsan Asla Aldatılmayı Hakketmez’

Sosyal medyada şarkıları kullanılan Mustafa Yılmaz’ın 16 Nisan’da Grand Müzik etiketi ile çıkan yeni şarkısı ‘Seven Hiçbir İnsan Asla Aldatılmayı Hakketmez’ etiketiyle paylaşıldı.

İşte Mustafa Yılmaz ” Ben De İnsanım ” Klibi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler