Ana SayfaKültür ve SanatMüzikMustafa Yılmaz Yeni Klibi “ Ben de İnsanım” 16 Nisan’da Yayında!

İlgili Postlar

Mustafa Yılmaz Yeni Klibi “ Ben de İnsanım” 16 Nisan’da Yayında!

Mustafa Yılmaz Yeni Klibi “ Ben de İnsanım” 16 Nisan’da Yayında! Sorun Yok ve Keşke  gibi bir çok şarkısı ile milyonlarca kişi tarafından izlenilen ve beğenilen yakışıklı şarkıcı Mustafa Yılmaz yeni şarkısı ve klibi için gün sayıyor.

Tüm Dijital Platformlarda Yayınlanacak!

Mustafa Yılmaz’ın yeni Şarkısı Hayrettin güneş yönetmenliğinde  yaşanmış bir hayat hikayesini ele alarak  çektiği klip yine çok ses getirecek. Oyunculuğu ile ön plana geçecek olan Mustafa Yılmaz kısa film tadında çıkacak yeni klibi ile 16 Nisan’da çıkması planlanan ben de insanım şarkısı “Seven Hiçbir İnsan Asla Aldatılmayı Hakketmez” etiketiyle paylaşıma Sunulacak .
Yapım:  Hayrettin Güneş & Mehmet Güneş Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlar da olacak. Yaklaşık 40 kişilik ekip tarafından çekiminin üç gün toplam hazırlığının 30 gün sürdüğü klip aslında daha çok kısa film tadında gözünüzü kırpmadan izleyebileceksiniz.
Söz Müzik Ersoy Dinç olan şarkıda ayrıca birde düeti bulunmakta.
Yapımcı ve yönetmen Hayrettin Güneş ; inandığım her proje kısa film tadında ve mesaj içerikli olmak zorunda, bu anlamda Önümüzdeki günlerde bu tarz kliplerimizi daha çok izleme fırsatı bulacaksınız. Açıklamasında bulundu. Grand müzik etiketiyle bir çok sanatçıyı bünyesinde taşıyan Yönetmen Hayrettin Güneş yakışıklı sanatçısı Mustafa Yılmaz ile iddalı geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler