Ana SayfaDedikoduMustafa Sandal’dan Çok Sert Açıklama

İlgili Postlar

Mustafa Sandal’dan Çok Sert Açıklama

Emina Sandal-Mustafa Sandal çifti için ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı.

Mustafa Sandal, daha sonra basın açıklaması yaparak yaşadıklarını değerlendirme noktasında olduklarını ifade etmişti.

Özel hayatlarına müdahale noktasına gelindiğinden şikayet eden Mustafa Sandal, Instagram hesabından Emina Sandal’ın fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak şu notu düştü:

“Ben bir açıklama yapmış ve çocuklarımız için bir ricada bulunarak konuya hassasiyetle yaklaşılmasını rica etmiştim.

Ricamı kırmayan basın mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim. Ne var ki, ailemizi sürekli diline dolayıp, olmadık yorumlar yapanların da olması bizi derinden üzdü.

Eşim Emina Sandal benim için dünyanın en güzel, en iyi kalpli ve en iyi annesidir. Onun anneliğine ve çocuklarına bağlılığına asla laf ettirmem!

Nereye kadar sürecek böyle? Konuşmadıkça daha mı çok malzeme olacağız? Bize bir soru soruldu ve gereken açıklamayı yaptık.

Gizlemedik, saklamadık, yalan söylemedik. Bu değil miydi basının bizlerden hep istediği? Biz sizleri kırmadık, lütfen sizler de bizi kırmayın

Bu saatten sonra bir aile babası olarak, çocuklarıma ve çocuklarımın annesine karşı yapılacak olumsuz yorumlar, yalan ve iftiralar karşısında yasal haklarımızı kullanacağımızı bildirmek durumundayım.

Aşkın ve iyi kalplilerin hep kazanması ve korunması dileklerimle…”

mustafa-sandal-bosaniyor

Ünlü şarkıcının bu atmış olduğu fotoğrafın ve açıklamanın altına binlerce yorum geldi. Sevenleri ünlü ve yakışıklı sanatçıya destek mesajları göndererek, usta şarkıcının yanında olduklarını, onun üzülmemesi gerektiğini belirterek yanında olduklarını ifade ettiler..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler