Ana SayfaÜnlülerMustafa Ceceli'nin konseri iptal edildi!

İlgili Postlar

Mustafa Ceceli’nin konseri iptal edildi!

Mustafa Ceceli’nin konseri iptal edildi! Konya Seydişehir’de konser verecek olan Mustafa Ceceli’nin konseri, son günlerde gündeme gelen eski eşi Sinem Gedik ve İntizar konusu nedeni ile iptal edildi. Mustafa Ceceli’ye tepkiler çığ gibi. Detaylar haberimizde…

İntizar ve Sinem Gedik’in görüntülerini yaydığı iddia edilen Mustafa Ceceli’nin Şeyh’inden açıklama geldi!

Mustafa Ceceli’ye bir tepki daha

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem gedik ve şarkıcı İntizar’ın özel görüntülerini basına sızdırdığı iddiası ile eleştirilmeye devam ediyor. Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenecek şölende konser vermeye hazırlanan Mustafa Ceceli’nin konseri iptal edildi.

Mustafa Ceceli Kimdir?

Mustafa Ceceli’nin Konya Seydişehir konseri iptal edildi

Mustafa Ceceli’nin, Konya Seydişehir Belediyesi’nin 10 – 15 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Seydişehir Kalkınma Şöleni’nde sanatçılar Esat Kabaklı, İsmail Altunsaray, Uğur Işılak, Hüseyin Kağıt ve Grup İmera gibi isimler ile birlikte sahne alması planlanıyordu. Ancak; Seydişehir Belediyesi, 10 Ağustos günü konser verecek olan Mustafa Ceceli’nin konserini iptal etti.

Mustafa Ceceli’nin konseri neden iptal edildi

Mustafa Ceceli’nin konserinin iptal edilme nedeninin; Mustafa Ceceli hakkında son günlerde basında yer alan haberler olduğu belirtildi.

Sinem Gedik ve İntizar hakkındaki iddiaları gündeme getiren Cengiz Semercioğlu, kaleme aldığı yazısında şu ifadelere yer vermişti:

“Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım’ın şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu.

Hatta Ceceli’nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum.

İntizar’la Sinem Gedik’in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi.

Bomba da bu vesileyle patladı zaten.

Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar, hatta videolar ekledi.

Benim izlediğim görüntülerde yok ama ikilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

Sadece görüntüleri izlemedim, Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dilekçesini de okudum.

Ceceli’ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş.

Ancak ünlü şarkıcı “Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey” diyerek iddiayı görmezden gelmiş.

Ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş Ceceli.

Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek…

Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı.

Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler