teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduMurat Yıldırım isyan etti: "Saygısızlar, utanmazlar"

İlgili Postlar

Murat Yıldırım isyan etti: “Saygısızlar, utanmazlar”

Faslı güzel İmane el Bani ile son derece görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü oyuncu Murat Yıldırım, hakkında yapılan “Murat’ı leğende taşıdılar haberlerine isyan etti. Sosyal medya hesabı üzerinden sert bir yazı yayınlayan Yıldırım, “Utanmazlar, saygısızlar” diyerek bu haberleri yapanlara seslendi. Detaylar haberimizde.

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Faslı güzel İmane el Bani ile nikah masasına oturdu.  Taksim’deki CVK Otel’de gerçekleşen düğün, son derece görkemli ve ihtişamlı organize edildi. Düğün, Türk ve Arap kültürüne uygun olarak düzenlendi.

Arap geleneğine ait olan tefour üzerinde taşınan Murat Yıldırım, düğünün bu anı hakkında “Murat’ı leğende taşıdılar .” şeklinde haberler yapıldı. Ünlü oyuncu, bu haberlere çok öfkelendi.

Sosyal medya hesabı üzerinden haberlere öfke kusan Murat Yıldırım, paylaşımına “Üstünde oturduğum şeyin adı ‘Tefour’, leğen değil saygısızlar. Aynı zihniyet kovmadı mı bu ülkeden başkalarını, aşağılamadı mı, hala aşağılıyorlar. Üstüme giydiğim şey sünnet kıyafeti değil saygısızlar, Peygamberimizin giydiği, padişahların da giydiği kaftan.

Kızılderililer Afrika’da değil Amerika’da yaşarlar cahiller. Söylenen şeyler salavat ve dua idi, bunu dahi bilmiyorsunuz dinciler. Sindirim sisteminizde bozukluk mu var? Başka kültürlere saygınız bu mu kültürsüzler. İki kişinin mutluluğuna saygısızlık hakkı nereden geliyor. Çok hızlıymışım! 4 ay aşık olduğum kadını gözünüzün içine mi soksaydım, doğrular yanlış yanlışlar doğru olmuş hayatınızda. Bütün ulusları memnun ettik sizi edemedik. 100 ülkede haber oldu, hiç biri sizin gibi aşağılamadı.

Bırakın şu önyargılarınızı artık, bırakın. Bu yazılanları İngilizce’ye çevirmeye utanıyorum, utanıyorum çünkü ülkemde böyle cahil insanların olduğunu söylemeye utanıyorum. Aydın görünümlü kara cahiller. Eşimi davullu zurnalı karşıladığımı da gördüğünüz halde… Düğünün yarısının Türk usulü olduğunu gördüğünüz halde… Mevlanın cümlelerini sadece Twitter’da paylaşıp hayatına tatbik etmeyen kendini insan zanneden canlılar…” notunu düştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler