Ana SayfaÜnlülerMurat Dalkılıç'tan şaşırtan itiraflar!

İlgili Postlar

Murat Dalkılıç’tan şaşırtan itiraflar!

Murat Dalkılıç öyle itiraflarda bulundu ki duyanlar kulaklarına inanamadı! Boşandığı oyuncu eşi Merve Boluğur’la artık barışma ümidi kalmayan Murat Dalkılıç, dönüşüm için düğmeye bastı. Oyuncu Boluğur’u unutmak isteyen şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşiyle birlikte oturduğu evin eşyalarını ve dekorasyonunu A’dan Z’ye değiştiriyor. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın yaptığı açıklamalara ve hayatındaki dönüşümün detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Barışma ümidinin kalmadığını gördü, butona bastı!

Başarılı oyuncu Merve Boluğur’la 2 yıllık evliliğini Eylül ayında bitiren Murat Dalkılıç, geçmişi unutmak ve yeni bir hayata başlamak için harekete geçti. Ünlü popçu Murat Dalkılıç, geçtiğimiz ay annesi Nehra Boluğur’un rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren eski eşi Merve Boluğur’a destek olmuştu. Ancak Boluğur’u hastanede ziyaret eden şarkıcı, aylar sonra karşılaştığı eski eşinin tavırlarından barışma ümidinin kalmadığını gördü.

İlk iş anılardan kurtulmak!

Boluğur’u hastanede ziyaret eden şarkıcı, aylar sonra karşılaştığı eski eşinin tavırlarından barışma ümidinin kalmadığını gören ve değişim için harekete geçen ünlü popçu Murat Dalkılıç yaşananların üzerine hayatına kaldığı yerden devam etmeye karar verdi. Şarkıcı Murat Dalkılıç, işe anılardan kurtulmakla başladı. Ünlü popçu Murat Dalkılıç, bunun için de önceki gün Merve Boluğur’la evliyken yaşadığı Beykoz Çubuklu Vadi Konakları’ndaki evinin dekorasyonunu değiştirdi. Mimar Nisan Akar İncir’le evinin dekorasyonunu değiştirmek için düğmeye basan Murat Dalkılıç, bu değişimi şahsi sosyal paylaşım sitesi instagram’da paylaştı.

Oturma odasından yatak odasında kadar

Mimar Nisan Akar İncir’le evinin dekorasyonunu değiştiren başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç, oturma odasından yatak odasında kadar evin her bir köşesinde değişikliğe gitti. Bu değişim ile oyuncu Merve Boluğur’la ilgili her bir anıyı tek tek sildi.

En büyük hayali baba olmak..!

Şahsi sosyal paylaşım sitesi instagram’da bu paylaşımı yaptıktan saatler sonra da Vadistanbul AVM’de görüntülenen ünlü popçu Murat Dalkılıç, gazetecilerin sorduğu eski eşiyle ilgili soruları geçiştirip hayalini anlattı. ünlü popçu Murat Dalkılıç gazetecilere şunları söyledi; “Çocuklara olan sevgimi anlatamam. Yaş artık 35 oluyor. 40 yaşına kadar baba olmak istiyorum. Bu benim en büyük hayalim. Bir küçük Murat hoş olmaz mı yani?”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler