Ana SayfaDedikoduMurat Başoğlu, geçen yıl öz yeğeniyle aralarında çıkan aşk dedikodularına ateş püskürmüştü

İlgili Postlar

Murat Başoğlu, geçen yıl öz yeğeniyle aralarında çıkan aşk dedikodularına ateş püskürmüştü

Teknede öpüştüğü kadının öz yeğeni çıkması ile magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz yıl yine yeğeni ile aralarında aşk olduğu iddiaları ile gündeme gelmişti. Başoğlu, o dönem bu iddialara sert tepki göstermişti. Detaylar haberimizde…

Ünlü sunucu Murat Başoğlu, son günlerde geçtiğimiz ay teknede öpüştüğü kadının öz yeğeni çıkması ile gündemde. Başoğlu’nun adı, geçtiğimiz yıl yeğeni ile birlikte anılmıştı. Ancak, ünlü sunucu bu yakıştırmaları katıldığı bir programda sert bir dille yalanlamıştı.

Murat Başoğlu ve yeğeni geçen yıl da gündeme gelmişti

Murat Başoğlu, 2016 yılında öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile aralarında aşk olduğu iddiaları ile gündeme gelmişti. Başoğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanan bir magazin programına katılmış ve bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Bebek’te görüntülenen Başoğlu, “Gizemli sarışınla yasak aşk mı yaşıyor?” manşetleriyle haber olmuş, “Yazdıkları kişi benim ağabeyimin kızı, böyle bir şey var mı!” diyerek iddiaları yalanlamıştı. Geçtiğimiz ay Bodrum’da görüntülenen skandal olayın ardından Murat Başoğlu’nun geçtiğimiz yıl yaptığı bu açıklamalar yine gündeme geldi.

Olay yargıya intikal etti

Burcu Başoğlu Kabadayı’nın eşi boşanma davası ve toplamda 4 bin liralık tazminat davası açtı. Mahkemeye sunulan dava dilekçesinde “Hande Hanım, eşi Murat Başoğlu’na ‘açıklama yapmanız gerekiyor. Ne yapıyorsunuz gizli gizli, anlatmayacak mısınız?’ diye ısrar etmiştir. Murat Başoğlu, öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’ya dönerek, ‘Burcu, artık gösteriyorum, ne yapayım’ deyip, telefonundan bir fotoğraf göstermiştir. Bu durum sonrasında Selçuk Kabadayı, evden ayrılırken, Burcu Başoğlu Kabadayı eşine, ‘Başka fotoğraflar var. Benim eğilirken durduğum, arkamda amcamın olduğu fotoğraflar da çıkacak. Çok rezillik çıkacak. Sen de artık beni boşarsın’ demiştir. Burcu Başoğlu Kabadayı, bu durumun ilk olmadığını, bu olaydan bir hafta önce amcası ile Çeşme’ye gittiklerini ve oradaki otelde birlikte kaldıklarını ve otel odasında da amcasının kendisini öptüğünü, kendisinin de karşılık verdiğini itiraf etmiştir. Bunun üzerine müvekkil, yaşadıkları evden ayrılmıştır. Davalının, müvekkilimiz Selçuk Kabadayı’yı amcası ile aldatması üzerine, müvekkilimin ne birlikte işlettikleri spor salonunda, ne de başka bir salonda çalışmaya devam etmesi hayatın olağan akışına aykırıdır. Hem eşi hem de Murat Bey olayı örtbas etmek için baskı yapıyor. Selçuk Bey’i psikolojisi alt üst.” denildi.

Murat başoğlu kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler