Ana SayfaDedikoduMıss Turkey Yarışmacısından Olay Yaratan Tweet

İlgili Postlar

Mıss Turkey Yarışmacısından Olay Yaratan Tweet

Mıss Turkey Yarışmacısından Olay Tweet

Miss Turkey yarışması 2017 dün yapıldı. Her yıl olduğu bu yılda birbirinden farklı güzeller birinci olabilmek için kıyasıya yarıştı. İlk 10′ a girebilmek  için kıyasıya mücadele eden güzellerden olan Gözde Baddal’ dan flaş çıkış geldi. Yarışmanın favorisi olarak gösterildi ve yaptığı açıklamayla birinci olacağını dile getiren Gözde Baddal, ilk 10′ a giremeyince isyan etti. Twitter’ a yazdığı yorumlar olay oldu. Herkes merakla bu kadar sert çıkış yapan ismin kim olduğunu merak ediyor.

Miss Turkey 2017 dün akşam gerçekleşti, birincilik tacı 18 yaşındaki Itır Esen’in oldu. Yarışmacın iddialı isimlerinden olan ve final gecesi öncesinde iddialı paylaşımlar yapan Gözde Baddal gecede büyük hüsran yaşadı. 20 finalist arasında yer alan ancak ilk 10′ a girmeyi başaramayan Battal, öfkesini Twitter sayfasında dile getirdi.

“Allah hepinizin belasını versin. Yalak değiliz diye bunlar oluyor hep. Kendimi yedirtmem kimseye anlatabildim mi?”

TWEETLERDEN SONRA AÇIKLAMA YAPTI
Gözde Baddal, Twitter üzerinde gündem olmasından sonra açıklama yaptı. Gözde Baddal, aynı isimle paylaşımlar yapılan Twitter hesabının kendisine ait olmadığını açıkladı.

Yarışmada dereceye giremeyen Gözde Baddal’ ın adıyla açılan hesaptan yapılan, “Allah hepinizin belasını versin ilk 10′ a bile giremedim #MissTurkey2017” paylaşımı kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan tweet’ ler arasına girdi. Paylaşımın medyada da geniş yer bulmasının ardından bir açıklama yapan Gözde Baddal, söz konusu hesabın kendisine ait olmadığını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler