Magazin Haberleri » Kimdir » Meltem Erensoylu Kimdir?
Meltem Erensoylu Kimdir?
Meltem Erensoylu Kimdir?

Meltem Erensoylu Kimdir?

“Hey ya” şarkısıyla çıkış yakalayan Meltem Erensoylu kimidir? Meltem Erensoylu kaç yaşında? Meltem Erensoylu albümleri neler? Meltem Erensoylu aslen nereli? Meltem Erensoylu hangi burç? Meltem Erensoylu hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Meltem Erensoylu Kaç Yaşında? Meltem Erensoylu Aslen Nereli? Meltem Erensoylu Hangi Burç?

Meltem Erensoylu 1 Ocak 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Meltem Erensoylu Oğlak burcudur.

Meltem Erensoylu Kimdir?

Meltem Erensoylu eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Çocukluktan  beri müzikle iç içe olan başarılı şarkıcı, kendi bu yola adamış ve gereken eğitimleri almıştır. Şarkı söylemeyi bir mesleğin ötesinde tutku olarak gören Meltem Erensoylu başarısını da buna borçludur.

Müziğe olan ilgisini hiçbir zaman kaybetmeyen başarılı şarkıcı kendine özgü sesi ve yorumuyla kısa zamanda müzik severlerin yoğun ilgisine maruz kalarak geniş bir hayran kitlesi elde etmiştir. 2019’un Temmuz ayında yayınlamış olduğu “Hey Ya” şarkısıyla büyük beğeni toplayarak çıkış yakalayan Meltem Erensoylu, çalışmalarına hız kesmeden devam etmeyi planlamaktadır.


Meltem Erensoylu Single Albümleri

  • 2019 – Hey Ya
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sitare Akbaş Kimdir?

Sitare Akbaş Kimdir?

“Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncusu Sitare Akbaş kimdir? Sitare Akbaş kaç yaşında? Sitare Akbaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir