Ana SayfaDedikoduMelisa Sözen'den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

İlgili Postlar

Melisa Sözen’den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı karakterler bir kez daha herkesi kendine hayran bırakan Melisa Sözen Hello dergisine röportaj verdi. Hem Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ile ilişkisini, hem de kendini anlattı. Samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu ilişkisini anlattı. Melisa Sözen’den hayatı hakkında önemli açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncu Melisa Sözen’in o açıklamaları;

Beğeni Topluyor

Bir süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncu Melisa Sözen “Kırmızı Oda” dizisiyle yeniden izleyicilerle buluşmuştu. Canlandırdığı “Arya” karakteriyle büyük bir yankı uyandıran başarılı oyuncu hem güzelliği, hem de yeteneğiyle bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı.

Harun Tekin’e Aşkı

Röportajında Harun Tekin‘den de bahseden Melisa Sözden “Harun ile tanıştığımız günden bu yana geçen süre içerisinde birlikte değişen, dönüşen, iyileşen, güzelleşen bir yolculuk içindeyiz. Başardığım, altından kalktığım birçok şeyi onun desteği ve inancıyla yaptım. Harun’un bunca başarıya rağmen hala gelişime açık olması, empati yeteneği ve mütevazılığı bende hayranlık uyandırıyor” dedi.

Harun Tekin Kimdir?

Melisa Sözen’den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

Kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan Melisa Sözen “Hepimiz zaman zaman dışlanmışızdır. İyileşmesini beklediğimiz yaralarımız vardır. Ama ben geçmişte yaşamayı, acıları sürekli deşip onlardan beslenmeyi sevmem. Yaş aldıkça kendime hata yapma hakkı tanımaya başladım. Asla dememeyi, kimseyi yargılamamayı öğrendim. Heyecanlı biriyim. Hayallerimin sınırı yok. Her an her şeye sıfırdan başlayabileceğime inanıyorum. Özgürlüğüme düşkünüm, emrivakilerden hiç hoşlanmam.” dedi.

Melisa Sözen Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler