Ana SayfaDedikoduMelisa Sözen: Biz Böyle Mutluyuz

İlgili Postlar

Melisa Sözen: Biz Böyle Mutluyuz

Melisa Sözen, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Bir süredir ünlü sanatçı Harun Tekin ile mutlu bir birliktelik yürüten ünlü oyuncu özel hayatı hakkında da açıklama yaptı. Melisa Sözen “Biz böyle mutluyuz” dedi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Harun Tekin’e Aşkı

Röportajında Harun Tekin‘den de bahseden Melisa Sözden “Harun ile tanıştığımız günden bu yana geçen süre içerisinde birlikte değişen, dönüşen, iyileşen, güzelleşen bir yolculuk içindeyiz. Başardığım, altından kalktığım birçok şeyi onun desteği ve inancıyla yaptım. Harun’un bunca başarıya rağmen hala gelişime açık olması, empati yeteneği ve mütevazılığı bende hayranlık uyandırıyor” dedi.

Harun Tekin Kimdir?

Melisa Sözen’den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

Kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan Melisa Sözen “Hepimiz zaman zaman dışlanmışızdır. İyileşmesini beklediğimiz yaralarımız vardır. Ama ben geçmişte yaşamayı, acıları sürekli deşip onlardan beslenmeyi sevmem. Yaş aldıkça kendime hata yapma hakkı tanımaya başladım. Asla dememeyi, kimseyi yargılamamayı öğrendim. Heyecanlı biriyim. Hayallerimin sınırı yok. Her an her şeye sıfırdan başlayabileceğime inanıyorum. Özgürlüğüme düşkünüm, emrivakilerden hiç hoşlanmam.” dedi.

Melisa Sözen: Biz Böyle Mutluyuz

Dizisi yeni bittiği için dinlendiğini dile getiren ünlü oyuncu, sevgilisi Harun Tekin’in 28 Mayıs’taki konseri için heyecanlandığını da söyledi: “Ben ondan heyecanlıyım. Harun’uma manevi destek veriyorum, çünkü ben Mor ve Ötesi’nin başından beri büyük bir hayranıyım, hemen hemen her konserlerinde yanlarındayım.” 10 yıldır birlikte olan çiftin evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna ise, “Bunu bize herkes soruyor, biz şu an böyle çok mutluyuz” yanıtını verdi.

Melisa Sözen Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler