Magazin Haberleri » Kimdir » Melike Şahin Kimdir?
Melike Şahin Kimdir
Melike Şahin Kimdir

Melike Şahin Kimdir?

Melike Şahin Kimdir? Melike Şahin Kaç Yaşında? Melike Şahin Aslen Nereli? Melike Şahin Hangi Burç? Melike Şahin hakkında merak edilenler ve bilinmesi gerekenler detaylarıyla haberimizde…


Melike Şahin Kaç Yaşında? Melike Şahin Aslen Nereli? Melike Şahin Hangi Burç?

19 Nisan 1989 İstanbul doğumlu olan Melike Şahin, şu anda 30 yaşındadır. Koç burcudur.

Bugün Doğan Ünlüler

Melike Şahin kimdir?

2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. 2011-2017 yılları arasında “BaBa Zula”grubuna yurt içi ve yurt dışı turnelerinde vokalistlik yaptı. Avrupa, Meksika, Hindistan ve Avustralya’da 250’nin üzerinde konser veren Melike Şahin, 2017 Cannes Film Festivali’nde, Tony Gatlif’in son filmi “Djam”in dünya prömiyeri öncesinde konser vermiştir. Aynı zamanda filmin soundtrack albümü için de 3 şarkı seslendirdi.

2017 Kasım ayında aranjesi Cihan Mürtezaoğlu’na ait olan Sony Müzik Türkiye etiketiyle “Deli Kan” adlı tekliyi çıkardı.

2018 baharında ise “Sevmek Suçsa Suçluyum” adlı teklisiyle dinleyicilerini selamladı. Aranjesini Can Güngör’ün üstlendiği şarkının yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Tony Gatlif oturdu.


2018 yılının eylülünde “Tutuşmuş Beraber”, 2019’un şubatında ise “Kimin Izdırabı” şarkılarını yayınlayan sanatçı konser ve ilk albümü “Merhem”in çalışmalarına hızla devam ediyor.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Numan Darğın

Avatar

İlginizi Çekebilir

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaç yaşında ve ne zaman doğdu? Şafak Mahmutyazıcıoğlu nerede doğdu? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir