Ana SayfaÜnlülerMelek Baykal Matild Manukyan'ın Hayatını Oynamayı Ret Etti!

İlgili Postlar

Melek Baykal Matild Manukyan’ın Hayatını Oynamayı Ret Etti!

Usta oyuncu Melek Baykal, Sunucu- Yazar, Yelda Kırçuval’ın Instagram canlı yayınına konuk oldu. Melek Baykal, rol aldığı Kanal D’nin yeni dizisi ‘İyi Aile Babası’ hakkında konuştu. Usta oyuncu,“Sıkıntılı pandemi sürecinde gülmeye dertlerimizi unutmaya ihtiyaçları olduğunu, pandemi sürecinden dolayı aslında bu dönem çalışmayı planlamadığını, ama projenin senaryosu, yönetmeni ve castının başarılı olmasından dolayı sete koşarak gittiğini açıkladı. Melek Baykal, Matild Manukyan’ın hayatını oynamayı ret etti!

 Melek Baykal Kimdir?

Melek Baykal Matild Manukyan’ın Hayatını Oynamayı Ret Etti!

İngiltere’den Matild Manukyan’ın hayatını oynaması için gelen teklifle ilgili de, Manukyan’ın çok önemli bir karakter olduğunu, metnin çok iyi yazılmış olduğunu belirten Baykal, ‘İyi Aile Babası’ dizisinin çekimleri devam ettiği için reddetmek zorunda kaldığını belirtti.

Yelda Kırçuval’ın dram projelerine olan yoğun ilgiden bahsetmesi üzerine Melek Baykal,“Biz toplum olarak ağlamayı o kadar çok seviyoruz ki maalesef. Niye meraklıyız bu kadar ağlamaya? Yani gülmek kadar güzel bir şey var mı? Bence daha pozitif bakmalıyız hayata. İnsanlarımız tabii ki dram projelerini de izlesinler ama komedi projeleriyle de her şeyden uzaklaşmalı ve gülmeye vakit ayırmalılar.”

Evlilikleri hakkında da konuşan Baykal, “2 evlilik yaptım ikisi de beşer yıl sürdü. Yabancı olan eşimle 5 yıl beraberdik. Ayrıldık, 21 yıl ayrı kaldık ama vakitsizlikten boşanamadık. Ne ben Almanya’ya gidebildim ne o gelebildi. Tam 26 yılın sonunda bo
Ve artık evlilik düşünmüyorum çünkü başka şeylerin hayatımda daha güçlü yer aldığına karar verdim. Ailem, yeğenlerim, mesleğim gibi. İşimi tiyatroyu çok seviyorum. İşim ailem yetiyor bana evliliğe ihtiyacım yok.” dedi.

Hayvanlara sevgisiyle de bilinen Baykal, Yelda Kırçuval’ın sokak hayvanlarıyla ilgili sorusuna “Bodrum’a üç ay tatile gelen tatilciler var, hatta size celebrity isimler bile sayabilirim. Çocukları eğlensin diye kedi köpek alıyorlar. 3 ay o hayvanlar alışıyor ama yaz bitiminde sokağa atıyorlar. Sokaklar cins kedi köpeklerden geçilmiyor. Yazık bu canlara. Daha bilinçli olmamız gerekiyor. Hayvanlar oyuncak değil.” şeklinde cevap verdi.

İyi Aile Babası 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehmet Ali Ev İşlerini Aslı’dan Devralıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler