Ana SayfaDizilerMehmetçik Kutlu Zafer Dizisinde Zor Anlar Yaşandı!

İlgili Postlar

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisinde Zor Anlar Yaşandı!

Bugünlerde pek çok dizinin final yaptığı haberleri geliyor. Finale giden Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde Üsküplü, zor durumda! Mehmetçik Kutlu Zafer neden final yapıyor? Mehmetçik Kutlu Zafer’de son bölümde neler yaşandı? Mehmetçik Kutlu Zafer hakkında tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

35. Bölüm’de vedaya hazırlanıyor!

35. bölümüyle ekrana veda edecek olan “Mehmetçik Kutlu Zafer” dizisinin 29. bölümünde heyecan dorukta! Perşembe akşamı ekrana gelecek dizide neferleri şehit olan Halil Albay, intikamını alacak!

Mehmetçik Kutlu Zafer 29. bölüm’de neler yaşandı?

Mehmetçik Kutlu Zafer son bölümde izleyenleri televizyon ekranlarına bağlayan dizide şunlar yaşandı; ‘’Halil Bey’in İntikamı’’ Türk neferleri, Zafir’in kontrolündeki bölge aşiretlerinin saldırısına uğrar. Hazırlıksız yakalanan Türk neferleri bu saldırıda şehit olur… Bu saldırının haberini alan Halil Albay, neferlerinin intikamını alacaktır…
Zafir artık Halil’in elinde esirdir. ‘’Ebu Ula Planı’’
İngiliz ordusunu iyice köşeye sıkıştıran Üsküplü, onları biraz daha yıpratmak için yeni bir plan yapmıştır. Bu plana göre, Ebu Ula ile İngilizler’in arasını açacaktır. Böylece, kaymakamın desteğinden mahrum kalan İngiliz ordusu içindeki çözülmeler daha hızlı olacaktır… Mehmet’in kışlaya Halil’i öldürmek için gönderildiğini öğrenen Üsküplü, onu durdurmak için Osmanlı kışlasına gitmek zordundadır. Şerif Neccar’ın yardımı olmadan, Üsküplünün şehirden çıkması çok zor olacaktır…

Mehmet üstesinden gelebilecek mi?

‘’Osmanlı Kışlasında Hareketlilik’’
Mehmet’in kafasındaki sesler durmak bilmez… Geçmişine dair, kendisine dair sesler duymaktadır. Mehmet, kafasındaki bu oyunun üstesinden gelebilecek midir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler