Ana SayfaÜnlülerMehmet Ali Erbil 'e Seda Sayan'dan Ağır Suçlama

İlgili Postlar

Mehmet Ali Erbil ‘e Seda Sayan’dan Ağır Suçlama

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyor” diyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Sayan, Erbil hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddiada bulundu. Detaylar haberimizin devamında….

Keşke Başına Gelenlerden Ders Çıkarsan

Mehmet Ali Erbil bir zamanlar yakın olduğu Seda Sayan ile söz düellosu devam ediyor. Şu sıralar Çarkıfelek programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan Erbil Seda Sayan hakkında “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” demişti.

Mehmet Ali Erbil’in sonrasında ise Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar” sözünü Instagram’da paylaştı. Erbil’in bu paylaşımının ardından Sayan ise; “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” sözleriyle karşılık verdi.

Geçmişi Kirli Olan Sensin

Sayan, sonrasında ise Erbil hakkında şok bir iddia ortaya attı. Sayan Mehmet Ali Erbil’in çalışanına tecavüz ettiğini ileri sürerek “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır. Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Dua et çocuklarının hatırına. Allah’tan af dile benden değil” dedi.

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın tecavüz iddiaları hakkında sessizliğini korurken Sayan ise bir süre sonra evdeki çalışana tecavüz ettiğini iddia ettiği paylaşımını sildi.

Seda Sayan’a Benzemeye Geldim!

Bir süredir sağlık sorunları ile mücadele eden Mehmet Ali Erbil estetik ameliyat yaptırmak için kliniğe gitti. Klinik çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil “Fizik tedaviye mi geldiniz?” sorusuna Fransız askısı yaptırmasıyla gündem olan Seda Sayan’a atıfta bulunup “Şükür arkadaşlar iyiyim, fizik tedaviye gelmedim. Estetiğe Seda Sayan’a benzemeye geldim” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler