Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı 9. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Safiye Gülben'i Esat'la Konuşurken Görüyor!

İlgili Postlar

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Safiye Gülben’i Esat’la Konuşurken Görüyor!

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 9. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Memduh, Han’a onlar gibi insanlara verecek kızı olmadığını söyler. Han’da nasıl bir aile  olduklarını sorunca Memduh, hepsinin deli olduğunu söyler. Han, Uygar’a silah çekip İnci’yi bir daha rahatsız etmemesini ister. İnci, Han’a kim olduğunu sorar. Oda, aşağıdaki çöp dolu daireyi İnci’ye gösterir. Gülben, büyük bir hayal kırıklığıyla yatağında gözyaşı döküp, lanetli olduklarını ve yalnız öleceklerini düşünür. Masumlar Apartmanı 9. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Safiye, Gülben’i Esat’la konuşurken görüyor.

Salı Dizileri 2020

Safiye Gülben’i Esat’la Konuşurken Görüyor!

Masumlar Apartmanı 9. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Esat, yanlış anlaşılmayı bitirmek için Gülben’le görüşüyor. Safiye, onları konuşurken görünce deliriyor. Bir zamanlar annesinin kendisine yaptığının aynısını Gülben’e yapıyor ve onu ahlaksızlıkla suçluyor.

İşte Masumlar Apartmanı 9. bölüm ön izlemesi…

MASUMLAR APARTMANI 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Gülben, bulduğu yüzükle abisinin karşısına geçip sırrını bildiğini söyler. Safiye, annesinin ölüm yıl dönümü için evi baştan aşağı temizleye koyulur. Gülben’in sakladığı abisinin yüzüğü elektrik süpürgesinin içine kaçar. Han, Gülben’le konuşur ve ona zamanı gelince açıklayacağını söyler. O yüzüğünde kendisi için çok değerli olduğunu hazır olduğu zaman kendisine vermesini ister.

Esat, Esra’ya bir buket çiçek gönderir. Durumu Han’a anlatır. Han, Esat’ın konuşmalarından Esra’nın ondan kendisi hakkında ondan bilgi aldığını anlar. Birde yurttaki o olayı anlattığını duyunca sinirlenir. Esat, Esra’nın kendisini aramadığından Han’ın haklı olduğunu anlıar. Onu arayıp acil konuşmaları gerektiğini Han hakkında olduğunu söyler. Esra, koşarak gelir. Esat, Han hakkında olduğunu duyunca geldiğini Esra’nın yüzüne vurur.

İnci, Han’a gecenin o saatinde orada ne aradığını sorar. O da babasının tefecilerden kaçtığını ve orada kendisiyle buluştuğunu ona istediği parayı verdiği yalanını anlatır. Ertesi gün Han gidip, İnci’nin babasına söylediği yalana ortak olması karşılığında bir zarf dolusu para bırakır. İnci’yi kaybetmek istemeyen Han, ona bir sürprizi olduğunu söyleyip yeni aldığı eve götürür. Ama İnci, şehirden uzakta ev almasına birde, kendisine sormadan böyle bir şey yaptığı için Han’la tartışır.

Memduh, Ege’nin devamsızlığını konuşmak için okuluna gider. Orada Ege’nin burslu değil paralı okuduğunu, parayı da Han’ın verdiğini öğrenir. Durumu İnci’de öğreniyor. Han, eline aldığı bir kutu çikolata ile Memduh beyle konuşmaya gelir. Ona Allahın emriyle İnci’yi kendisine istediğini söyler. Memduh bey, donup kalır.

 Masumlar Apartmanı 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Memduh İnci’yi Han’a Vermiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler