Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye Gülben'i Toparlamayı Başarıyor!

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye Gülben’i Toparlamayı Başarıyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 42. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Gülben, düğün hazırlıklarına başlar. Naci, bir yüzük alıp Safiye’ye evlenme teklif etmeye hazırlanır. Safiye’yi, çok güzel bir yere götüren Naci ona evlenme teklifi eder. Bakalım Safiye, Naci’yle evlenmeyi kabul edecek mi? Masumlar Apartmanı 42. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Safiye, Gülben’i toparlamayı başarıyor.

Salı Dizileri 2021

Safiye Gülben’i Toparlamayı Başarıyor!

Masumlar Apartmanı 42. bölüm ön izlemesinde; Gülben, rezil olduğu için yıkanmak bile istemiyor. Safiye, Naci’nin geldiğini ve kendisini aşağıda beklediğini, eğer girip yıkanıp toparlanmazsa onunla görüşmeye gitmeyeceğini söylüyor. Gülben, ablasının sözünü dinleyip yıkanıp temizleniyor.

İşte Masumlar Apartmanı 42. bölüm ön izlemesi…

MASUMLAR APARTMANI 41. BÖLÜM ÖZETİ!

Hikmet bey, hastaneden çıkar. Doktor onun ameliyat olması gerektiğini söyler. Han, babasını ve kardeşlerini yalnız bırakmamak için eve döner. Onun eve dönmesiyle Anıl yalnız kalır ve Rüya ile onların evini dinlemeye başlar.

Gülben, babasının iyileşmesiyle Esat’a evlenme teklif eder. Hikmet, bir an evvel Esat’ın gelip Gülben’i istemesini ister. Esat’ın babası Gülben’i istemeye gelmek istemez. Safiye, o kadar kişinin eve geleceğini duyunca paniklemeye başlar.

Han, Rüya’ya etrafında dolanmasını istemediğini söyleyip onu ret eder. Rüya’nın annesi gelip onu Esra’nın da istemediğini onun eve dönmesini ister. Rüya, annesinin kocası tarafından tacize uğradığı için o eve dönmek istemez.

Onların konuşmasını duyan Han, Rüya’nın yanına gidip orada kalmasını annesinin evine gitmemesini söyler. Safiye, çareyi yeni koltuk takımı almada bulur. Han, Esra’dan koltuk takımı kendi zevkine göre seçmesini ister.

Esat, isteme olayından önce Gülben’le buluşur ve ona Erol Evgin sürprizi yapar. Erol Evgin, onlar için şarkı söyler. Esat, Gülben’in önünde diz çöküp ona evlenme teklifi eder. Gülben, eve gelip yüzüğünü ablasına gösterir.

Esat ile annesi Gülben’i istemeye gelir. Safiye, kolonyanın içine çamaşır suyu koyup onların eline döker. Gülben, altına kaçırmamak için iki gündür su içmediğini ablasına söyler.

Kahveleri verdikten sonra Gülben, dayanamayıp bir bardak su içer. Şennur, Gülben’i isteyeceği sırada otelden klarnet sesi gelir. Safiye, Naci’nin döndüğünü görür. Gülben, çok sıkışıyor ancak tuvalete kalkamaz.

Safiye, Gülben’in durumunu anlayıp onun mutfağa gitmesini ister. Ancak Gülben yerinden kalkamaz. Herkes Gülben’in altına kaçırdığını görür. Gülben’in korktuğu başına gelir. Bu olaydan sonra Esat ile Şennur ne yapacak?

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Naci Safiye’ye Evlenme Teklif Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Polisler Elif'i Neden Arıyor

Yalancılar Ve Mumlar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Polisler Elif’i Neden...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Elif, Şerife'nin telefon konuşmasına şahit olup onu takip edip...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?