Ana SayfaDizilerMasterChef Türkiye'de Kim Eleme Adayı Oldu!

İlgili Postlar

MasterChef Türkiye’de Kim Eleme Adayı Oldu!

MasterChef eleme heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Eleme öncesi son haftanın eleme potasına giren 3 yarışmacı belli oldu. Öte yandan MasterChef final biletini alan iki yarışmacı da belli oldu. Dün ki dölüm ile üçüncü eleme adayı belli oldu peki MasterChef Türkiye’de Kim Eleme Adayı Oldu!

MasterChef Eleme Haftası

MasterChef Türkiye’de finale bir hafta kala süprizlerin arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda programa veda eden eski yarışmacılar stüdyoya konuk oldular. Beş yarışmacı ile eşleşerek ikili oluşturan yarışmacılar, 10 bin liralık ödül için nefes kesici bir oyun oynadılar. Cheddarlı bonfile dürüm, baharatlı patates kızartması, kaşarlı köfte, piyaz, cordon bleu, pancarlı patates püresinden oluşan menüyü en iyi hazırlayan ikili, MasterChef’te ödül oyununu kazandı. Oynanan ödül oyunu sonrası MasterChef yarışmacıları eleme oyununda fener balığı yapmak için mücadele verdi. En iyi balığı yaparak birinci olan isim Cemre oldu. Cemre bölyece finala kalan ilk yarışmacı oldu. Hemen belirtelim ki MasterChef’ten dün kimse elenmedi. MasterChef’in önceki bölümlerinde eleme potasına giren isimler belli oldu. Bu hafta en başarısız yemeği yaparak eleme potasına giren isimler Alican ve Batuhan olarak açıklanmıştı. MasterChef’de son haftaya girilirken heyecan gitgide artıyor. Alican ve Batuhan’ın ardından eleme potasına kalan üçüncü isim belli oldu. Güzide ve Ekin arasında geçen mücadelenin kazananı Güzide oldu. Güzide böylece Cemre’nin ardından MasterChef finaline kalmayı garantileyen ikinci isim oldu.

MasterChef Türkiye'de Kim Eleme Adayı Oldu!

MasterChef Türkiye’de Kim Eleme Adayı Oldu!

MasterChef Türkiye’de ilk eleme adayı Alican olmuştu. Dün akşam ikinci eleme adayını belirlemek için yeni bir yarışma yapıldı. Danilo Şefin zorlu tarifini yapmak için ter döken yarışmacılar arasında en başarılı olan isim Cemre olurken eleme potasına Batuhan kaldı. MasterChef Türkiye yeni bölümde yarışmacılara sürpriz yaptılar. Eski yarışmacılar stüdyoya geldi. Yapılan eşleşme ile ikili takımlar oluşturulacak ve ödül için omuz omuza yarışacaklar. Eski yarışmacılardan Kıvanç, Yasin, Katya, Mustafa ve Açelya’nın katılımı ile ödülü hangi ikili kazanacak merak konusu olmuştu. Yapılan Oyunda da en son Ekin eleme adayı olmuştu. Oynanacak oyunda eleme heyecanı yaşanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler