Magazin Haberleri » Ünlüler » Masterchef Murat Akıl Hastanesine Kaldırıldı!

Masterchef Murat Akıl Hastanesine Kaldırıldı!

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre MasterChef yarışmasından diskalifiye edilen, evindeki papağana işkence ettiği görüntüler sosyal medyaya düştükten sonra gözaltına alınan Masterchef Murat Özdemir, ifadesinde, “Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, Daha sonra toparlanamadım. Dün akşam da alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum.” dediği öne sürüldü. Savcılığın gözaltına alındığında ifadesinin ardından sabah adliyeye kendisi gelmesi koşuluyla serbest bırakılmasını istediği Özdemir’le ilgili karar değiştirerek sabah adliyeye getirilmesi talimatı verdiği belirtildi.


İfadesi alındıktan sonra…

Sosyal medya hesabından evindeki papağana işkence ettiği görüntüleri paylaşan Masterchef yarışmacısından diskalifiye olan Murat Özdemir hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı gözaltı talimatı vermişti. Beşiktaş Ortaköy’deki evinde gözaltına alınan Murat Özdemir Beşiktaş Araştırma Büro Amirliğinde ifadesi alındı. Savcılık, ifadesinin ardından sabah kendi imkanlarıla adliyeye gelmesi koşuluyla Özdemir’in serbest bırakılması talimatını verdi. Ancak gece Özdemir’in evinin önünde protesto amaçlı bir grubun toplanması ve alkollü olması nedeniyle sabaha kadar karakolda tutulması kararlaştırıldı.

MasterChef Murat’ın Yanına Giden Ömür Gedik’den İddialı Sözler! “Acun Tehlikede”

Eziyet, akıl hastanesinde bitti!

Papağana yaptığı eziyetle bir anda ülke gündemine düşen ve çok sayıda tepki alan Murat Özdemir akıl hastanesine kaldırıldı. Detaylar Kanal D Haber’de! Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Katıldığı yarışma programlarındaki tuhaf hareketleriyle tanınan Murat Özdemir, papağanına işkence ettiği videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşınca ülke ayağa kalktı. Özellikle sosyal medyada infial yaratan bu görüntüler pek çok sivil toplum kuruluşu ve kullanıcılar tarafından şikayet yağmuruna tutuldu.

Sabah saatlerinde de savcılık polise yeni bir talimat vererek daha öncesinde Yemekteyiz programına katılıp programdan kovulduktan sonra MasterChef programından diskalifiye olan Özdemir’in ‘Mevcutlu’ olarak savcılığa sevk edilmesi talimatını verdi. “Uyuşturucu” ,“Mala zarar vermek” ve “Aile içi şiddet” gibi suçlardan 5 ayrı kaydı bulunduğu ve geçmişte işlediği bir suç sebebiyle denetimli serbestlikten yararlandığı ortaya çıkan Özdemir, papağana işkence ettiği video ile tüm Türkiye’nin tepkisini çekmişti.

MasterChef Murat’ın Eşinden Açıklama!


Murat Özdemir ise güvenlik ekiplerince gözaltına alındı. Akli dengesininin yerinde olmadığı konuşulan Özdemir kontroller için akıl hastanesine sevk edildi. Son durum ne oldu? Detaylar Kanal D Haber’de!

Hakkında Kübra Kınaş

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sevda ile Ali Evleniyor Mu

Kimse Bilmez 11. Bölüm Fragmanı Geldi! Sevda ile Ali Evleniyor Mu?

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kimse Bilmez 10. son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir