Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerMahkum 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Büge Barış'ın Kocasının Yerine Geçtiğini Açıklıyor!

Mahkum 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Büge Barış’ın Kocasının Yerine Geçtiğini Açıklıyor!

-

Fox Tv’nin yeni dizisi Mahkum, 3. yeni bölümüyle 23 aralık perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Fırat, hapishanede her yeri dağıtıp karısını ve kızını öldürmüş olmasının zannedildiğinin acısını yaşar. Cemre’ye karısını kendisinin öldürdüğünü söyler. Ona inanmaya çalıştığını anlayan Cemre, Fırat’a karısını öldürdüğü bıçağın sapının ne renk olduğunu sorar. Cemre, görüntüleri inceledikten sonra Fırat’ın solak olduğunu ve görüntülerdeki kişinin solak gibi davrandığını anlar. Bunu savcıya aktarır. Mahkum 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Büge, Barış’ın kocasının yerine geçtiğini açıklıyor.

Perşembe Dizileri 2021

Büge Barış’ın Kocasının Yerine Geçtiğini Açıklıyor!

Mahkum 3. bölüm 2. fragmanında; Fırat, mahkemeye çıkıyor ve ağırlaştırılmış müebbet cezasıyla yargılanıyor. Fırat hapse girmeden önce Barış’ın kardeşinin yerine geçtiğini anlıyor ve onu tutuklamak için peşini bırakmıyor. Büge, Barış’ın kocasının yerine geçtiğini anlatan bir açıklama yapıyor.

İşte Mahkum 3. bölüm 2. fragmanı…

MAHKUM 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Beş ay öncesinde Barış, Savaş’ın yerine geçer. Fırat, Savaş’ın son nefesinde söylediği sözlerle kardeşinin onu öldürdüğünü ve yerine geçtiğinden emin olur. DNA testi yaptırır ve ikiz oldukları için testler uyuşur.

Fırat, parmak izi analizi yaptırmak ister. Barış, parmak izini verir. Adli tıp doktoru, parmak izi analizi sonucunun ölen kişiyle uyuşmadığını rapor eder. Barış, sonucu değiştirip adli tıp doktorunu da yardımcısına trafik kazası görüntüsü verip öldürtür.

Barış, eve gittiğinde annesi onu tanır. Ona, abisi gibi gözlük takmaya mı heveslendiğini sorar. Herkes onun Savaş olduğunu söylese de o, oğlunu tanıdığını ve onun Barış olduğunu söyler. Savaş’ı babası yanına çağırır ve kardeşinin ölüp ölmediğinden emin olup olmadığını sorar.

Oda öldüğünü söyler. Barış, babasından kendisine çürük elma olduğunu ve ölmesinin iyi olduğunu söylemesine çok içerler. Çocukluğundan beri istenmeyen ve aşağılanan çocuk olduğu için Barış, gidip Savaş’ın mezarında onunla dertleşir. Büge, Barış’ın elinden kurtulmak için onun cebinden kasanın anahtarını alır.

Oğluyla birlikte yurt dışına kaçmak için hava alanına gidip uçağa biner. Barış, Büge’nin kaçtığını öğrenir ve son anda onu uçaktan geri indirmeyi başarır. Fırat, Hacı’nın adamları tarafından öldüresiye dayak yer. Barış, cezaevi müdürünü arayıp onun zarar görmemesini ister. Cemre, Fırat’ın avukatlığını aldıktan sonra onun dosyasını inceler.

Görüntüleri, vakfın gecesinde bakmak durumunda kalır. Cemre, izlediği görüntülerde Fırat’ın cinayeti işleyip valizle evden çıktığını görüp şok olur. Barış da, arkasından onun nasıl şok olduğunu büyük bir zevkle izler.

Mahkum 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fırat Gerçekleri Hatırlamaya Başlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...