Salı, Mart 9, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Linet 'ten Bomba Gibi Proje

Linet ‘ten Bomba Gibi Proje

-

Ünlü sanatçı Linet önceki gün Youtube’da kendi kanalı ‘Linetmenasi’ için bir çekim gerçekleştirdi. Muhteşem kıyafetlerle yaklaşık 18 saat süren bir sahne yapan Linet basın mensuplarına çarpıcı açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde..Linet Kimdir?

Her Zaman Güzeli Yapmak İstiyorum

Linet: ‘Her zaman en güzelini yapmak istiyorum. Youtube kanalı için ‘Yorum Farkı 3’ diyorum. Bu şu an için fragman, devamı müthiş olacak. Şarkı söyleyemediğim zaman nefessiz kaldığımı hissediyorum. Bu yüzden şu günlerin bir an önce bitmesini diliyorum’ dedi. Basın mensuplarının Youtube izlenme sayılarıyla ilgili sorduğu sorulara: ‘Ben organik olmayan şeyi yemiyorum bile. 1 milyon olsun gerçek olsun. Önemli olan gerçek kişilere erişebilmek. Ancak ben inanıyorum ki, Milyonları peşinden sürükleyecek bir proje olacak bu. İnsanlar akşam masalarını kurup, benim kanalımı açarak, en ön masadaymış gibi izleyecekler. Çok güzel sürprizler hazırlıyorum. Bazen konuklarım olacak’ dedi.

İbo Show ‘da Linet Fırtınası Esti…

Ben Dedikodu Peşinde Değilim

Youtuberların şarkı çıkartmasını soran basın mensuplarına; ‘Fazla takip etmiyorum. Ben dedikodu peşinde değilim, youtube’da sadece şarkı arıyorum. Dedikoduyu sizlerin haberlerinden, programlarından keyifle takip ediyorum. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Bu da benim tarzım!’ şeklinde konuştu.Herkesin Bakış Açısı Farklıdır

Bülent Serttaş’ın katıldığı programda oryantal Didem dans ederken kafasını çevirmesini soran basın mensuplarına: ‘Herkesin bakış açısı farklıdır. Ben kötü niyetle yaptığına inanmıyorum. Hem güzele bakmak sevaptır. O sevaba girmek istemediyse onun bileceği iş’ diyerek esprili bir yanıt verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

Özcan Deniz’e Feyza Aktan’ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

0
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan'ı dövdüğü iddiasıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı "Yaralama" suçundan dava açıldı. İşte detaylar;Feyza...
Tarkan'dan Kadınlar Günü Mesajı

Tarkan’dan Kadınlar Günü Mesajı

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hakan Gerçek Kimdir?

Hakan Gerçek Kimdir?