Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaÜnlülerKüfür Ettiği İddia Edilen Burak Özçivit 'in İfadesi Ortaya Çıktı...

Küfür Ettiği İddia Edilen Burak Özçivit ‘in İfadesi Ortaya Çıktı…

-

‘Kuruluş Osman’ adlı dizinin Beykoz ‘ daki çekimleri esnasında setteki çalışanlara küfür ettiği iddia edilen başarılı oyuncu Burak Özçivit‘in verdiği ifade ortaya çıktı. Hakkında 4 yıl 1 aya kadar hapis kararı talebiyle kendisine dava açılan yakışıklı oyuncu, “Kamuya yararlı işte gönüllü çalışmayı da kabul ederim” şeklinde birde öneri sundu. İşte Detaylar…

4 Yıl Hapis Cezası Talep Edilen Burak Özçivit’ den Flaş Açıklama…

Küfür Ettiği İddia Edilen Burak Özçivit ‘in İfadesi Ortaya Çıktı…

‘Kuruluş Osman’ in yıldızı Burak Özçivit’in “Zincirleme şekilde alenen hakaret suçundan 3 ay 15 günden 4 yıl 1 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması’ taleb ediliyor.

“‘Kendileri gelebilir mi’ Diye Yardım İstedim”

Beykoz 3. Asliye Ceza Mahkemesi’ ndeki davaya tutuksuz olarak katılan Burak Özçivit;

“O gün yine çekimimiz vardı, bir çadır sahnesiydi. Tehlikeli bir sahne çekiyorduk, kılıçlar ile ilgili bir çekimdi. Bize doğru kılıçlar sallanıyordu biz de dışarıdaydık. İşin gereği bunun bu tarz tehlikeli sahnelerde bunun önlemi alınır, çekim başladığında orada bulunan arkadaşlardan onlardan yardım istedim ‘Kendileri gelebilir mi’ diye. Çünkü benim başrol olduğum için sorumluluğum çok büyüktür. Bana bir şey olduğu takdirde işi devam ettiremiyoruz” ifadelerini kullandı.

“3 Gün Üst Üste Attan Düştüm”

Ortalama 300 kişinin sorumluluğunun kendisinde olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, set amirini yanına çağırdığını, set amirinin setteki kişilerin kılıç sahnelerinden korktuklarını söyleyerek gelmek istemediklerini belirtti. Set çalışanlarının gelmemesi üzerine çadırından dışarı çıktığını anlatan Burak Özçivit “Yaklaşık 3-4 gün boyunca buna benzer çok ağır sahneler çektik. 3 gün üst üste attan düştüm tamamen alınmayan önlemler yüzünden oldu. Set ekibi ile önlem alınmaması nedeni ile süre gelen sorunlar vardı, bu da üstüne dördüncü gün oldu” şeklinde ifade etti…

“Herhangi Bir Hakaret Olayı Yaşanmadı.”

Set amirinin tekrar yanına geldiğini söyleyen ünlü oyuncu “Nerede olduğunu sorduğumda ‘Araba geçmesin, ses olmasın diye ben yolu kesiyordum’ dedi. ‘Senin vazifen yolu kesmek değil beni korumak’ dedim. O da bana sert çıktı. ‘Bana ne yapacağımı sen söyleyemezsin’ dedi. Karşılıklı seslerimiz yükseldi. Bu olaydan sonra ben setten çıktım ve ara verdim. Herhangi bir hakaret olayı yaşanmadı. Ertesi günü hiç bir şey olmamış gibi sete devam ettik” ifadelerini kullandı.

“Gönüllü Çalışmayı da Kabul Ederim”

Burak Özçivit, olaydan 2-3 gün sonra müştekilerin işe gelmediğini, tartıştığı set amirinin halen görevde olduğunu ve müştekilerin uzlaştırma aşamasında kendilerinden çok fahiş fiyat istediğini iddia etti. Ünlü oyuncu, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasını hükümlerini de kabul ederek “Ayrıca kamuya yararlı işte gönüllü çalışmayı da kabul ederim” dedi.

150 Kişiye Bakarak Küfür Etti

Müşteki Turgay A. ise sette çadır dışında sahne çektikleri sırada, görevleri olmamasına rağmen set çalışanlarından kalkanları tutmalarının istendiğini iddia etti. Set işçilerinin görevleri olmadığı için set amirinin talebi söylemediğini belirten müşteki Turgay A. “Burak Özçivit çadırından sinirle çıkıp yarım metre mesafede set amirinin karşısına geçip küfür etti, sonrasında 150 kişinin olduğu ortamda dönerek herkese ağır küfür etti ve setten uzaklaştı. 30 saniye sonra tekrar geri geldi ve aynı küfürleri tekrar etti. Bir daha gidip tekrar geldi yine küfür etti. Biz de o sanıktan davacı ve şikayetçiyiz” dedi. Diğer müştekiler de sanık Burak Özçivit’ ten şikayetçi oldu.

“Gözlerime Bakarak Sinkaflı Küfürler Etti.”

Müşteki Mehmet K. de Burak Özçivit’in set ekibinden kalkan tutmak istemesi nedeniyle olayın yaşandığını söyleyerek, “Özçivit çadırdan çıktı. Küfürler gerçekleşti. Sonra bütün ekibe dönüp küfürlerine devam etti. Suları tekmeledi. Setten uzaklaştı. Sete geri döndükten sonra biz Burak Özçivit’le göz göze geldik. Gözlerime bakarak sinkaflı küfürler etti. Birebir gözüme baktı” diye konuştu.

“Özür Dilemesini Beklerken Dilemedi”

Olaydan sonra Özçivit’ten kendilerinden özür dilemesini beklediklerini belirten müşteki Mehmet K., “Olayın yaşandığı ortamda toplandık. Biz özür dilemeyi beklerken Burak Özçivit sanki yaptığı haklıymışcasına özür dilemek yerine bahaneler üretmeye başladı. Yaklaşık 15 dakika konuşma içerisinde kesinlikle özür kelimesi yoktu” dedi.

Sanık avukatı müvekkilinin beraat etmesini talep ederken müşteki avukatları sanığın cezalandırılmasını talep etti.

Burak Özçivit kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu