Ana SayfaÜnlülerKibariye'nin boşanacağını duyan annesi, sokak ortasında göbek attı!

İlgili Postlar

Kibariye’nin boşanacağını duyan annesi, sokak ortasında göbek attı!

Kibariye’nin boşanacağını duyan annesi, sokak ortasında göbek attı! Kibariye’nin annesi, eşi Ali Küçükbalçık ile boşanacakları yönündeki haberleri görünce mutluluktan sokak ortasında göbek attı. O anlar ve detayları haberimizde…

Kibariye’nin aldatıldığı iddia edilen kişi, Ali Küçükbalçık’ın sevgilisi değil öz kızı çıktı!

Kibariye’nin annesi boşanma haberlerini duyunca göbek attı

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık ile önce iflas, ardından da ihanet haberlerinin gündeme gelmesinin ardından boşanma kararı aldığı yönünde haberler gündeme gelmişti. Kibariye’nin İzmir’de yaşayan annesi Makbule Tokmak, kızının Ali Küçükbalçık ile boşanacağını duyunca sevinçten göbek attı. O anlar ortaya çıktı.

Kibariye kimdir?

İşte Kibariye’nin annesinin boşanma haberlerine göbekli kutlaması

Halbuki, Kibariye eşi ile boşanma kararı almadığını açıkladı. Kibariye, aldığı kararı şu şekilde açıklamıştı: Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda. Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz. Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler