Ana SayfaÜnlülerKibariye 'nin Eşi Ali Küçükbalçık'tan Mutluluk Pozu

İlgili Postlar

Kibariye ‘nin Eşi Ali Küçükbalçık’tan Mutluluk Pozu

Geçtiğimiz günlerde ihanet iddiaları ile gündeme gelen Kibariye eşinin başka bir kadınla tatil görüntülerinin ortaya çıkması ile ilgili; “Bilmem neler için yuvamı yıkmam” demişti. Ali Küçükbalçık sosyal medya hesabından Kibariye ile birlikte romantik bir fotoğrafını paylaştı. Detaylar haberimizin devamında…

Kibariye kimdir?

Geçtiğimiz günlerde ihanet iddiaları ile gündeme gelen Kibariye eşinin başka bir kadınla tatil görüntülerinin ortaya çıkması ile ilgili; “Bilmem neler için yuvamı yıkmam” demişti. Ali Küçükbalçık sosyal medya hesabından Kibariye ile birlikte romantik bir fotoğrafını paylaştı.

Annem Hep Haklıydı

Kibariye Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programının bu haftaki konuğuydu. Programda annesi ile ilgili duygusal açıklamalar yapan Kibariye, “Annem hep haklıydı, hep doğruyu söylerdi. Böyle bir fedakar anne olur mu! Annemin ayaklarını öperim. Her şeyin kopyası var ama anne ve babanın kopyası yok. Fakirdik ama huzurluyduk. Annem çok akıllı ve çok idareciydi. Anne kız ilişkisi çok yaşayamadık ama annem 80 yaşında ve hala diyor ki ne zaman arzu edersen senin yanındayım. Bir anne bu kadar iyi olamaz. Annemi çok seviyorum ve ona duygularımı çok belli etmiyorum. Anne olduktan sonra daha çok kıymetini bildim.” sözlerinin ardından programda Annem şarkısını söyleyerek tüyleri diken diken etti.

45 Sene Yalnız Yaşadım

Programda çarpıcı ve samimi açıklamalar yapan Kibariye: ” Olduğum gibi bir kadınım. Gülüyorsam gerçekten gülüyorum. Bazıları gerçek zannetmiyor ve acaba bu kadın yalancı mı, sahte mi diyenler oluyor. Ben anamdan doğma, babamdan olma Makbule’nin kızıyım. Biz 8 kardeşiz ve annem bizi çok güzel eğitmiş. Sahtekar değilim, kimsenin ekmeği ile büyümedim. Sırf gırtlağımla büyüdüm.

Hiç kimseden borç almadan sesimle aldım paramı. Sansasyonlarla gündeme gelmedim, gırtlağımla geldim. Her şeyimi gizli, saklı tuttum. 45 sene çok yalnız yaşadım. Bu süre zarfında ışıkları kapatıp stüdyoda şarkıyı söylerken içim ağlıyordu. O karanlıkta Allahtan güç alarak şarkılarımı okumaya çalıştım ve hiçbir zaman da kötü bir tepki almadım. Kimse zannetmesin ki Kibariye hep kahkaha atıyor, hep pozitif… Benim için hala kanıyor.”

Okuması olmadığı için yıllarca mağdur edildiğini kaydeden Kibariye, “İlk çıktığım zaman ben çok yadırgandım. Aman bırak şu pis çingeneyi, kara kuru bir şey dediler. Öcü müyüm ben be? Güzellik önemli değil, sesi güzel dediler. Okumam yazmam yoktu. İmza attırılıp senelerce çalıştırıldım. Okumadım ama Allah bana bu sesi lütfetmiş. İmzayı bile Seda Sayan öğretti bana.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler