teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerKerimcan Durmaz Takipçisine Sert Çıktı

İlgili Postlar

Kerimcan Durmaz Takipçisine Sert Çıktı

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla ABD’ye yerleşen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, yine rahat durmadı. Pandemi kurallarını ihlal edip arkadaşlarıyla birlikte parti yapan Kerimcan Durmaz, takipçisine sert çıktı.
Ünlü fenomen Kerimcan Durmaz ve arkadaşları ABD’nin Kaliforniya eyaletinde parti düzenledi. Sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı partiye Kerimcan Durmaz’ın dansları damga vurdu. Durmaz ve arkadaşlarının ilginç dansları ve kostümleri sosyal medyada tartışma konusu oldu.
Sosyal medya bir kullanıcı, Durmaz hakkında dikkat çeken bir yorumda bulundu. O kullanıcı, “Allah belanızı verecek ama olan masumlara oluyor. Bir gün nesliniz tükenecek!” dedi.
Kerimcan Durmaz Takipçisine Sert Çıktı
 Kerimcan Durmaz, bu yorum sonrası çılgına döndü .Takipçisine sert çıktı. Durmaz, “Bütün insanların nesli tükenecek. Hepimiz bir gün geberip gideceğiz! O yüzden tadını çıkar, nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa! Sen yaşadığın hayatından memnunsun. Ben de hayatımdan çok memnunum. Benim günahlarımın cezasını sen çekmeyeceksin. Benim yüzümden ekstra yanmayacaksın! O yüzden kendi hayatınla ilgilen, benimkini ancak izleyebilirsin! Karışamazsın! Allah mısın sen? Melek misin? Peygamber misin? Sende benim gibi sıradan bir insansın. O yüzden işine bak” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler