Ana SayfaDedikoduKerem Bursin Küplere Bindi!

İlgili Postlar

Kerem Bursin Küplere Bindi!

Meslektaşı Hande Erçel ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran ünlü oyuncu Kerem Bürsin, hakkında yeni bir aşka yelken açtığı yönünde haberler yapan bir magazin sayfasına verdiği yanıtla adından söz ettirdi. Kerem Bursin küplere bindi. Bürsin’in yorumu, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. İşte detaylar;

Hande Erçel Kerem Bursin İlişkisi Resmen Bitti

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in evliliğe gitmesi beklenen ilişkileri sona erdi. Hande Erçel ayrılığı, sosyal medya hesabında Kerem Bürsin ile olan tüm fotoğraflarını silerek paylaşmış oldu. Bu hareketi ise karşılıksız kalmadı. Kerem Bürsin de sevgilisi Hande Erçel ile olan bütün tatil fotoğraflarını sildi.

İki ismin bu hareketi sonrası ilişkilerinin bittiği de tamamen kesinleşmiş oldu. Ünlü oyuncular hakkında daha önce de Erçel’in, Kerem Bürsin’in yeni projesindeki partneri Demet Özdemir’i kıskandığı kriz yaşadıkları iddia edilmişti.

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel ve Kerem Bursin Cephesinde Yeni Gelişme

Kerem Bursin ve Hande Erçel Hakkında Şok İddialar

ande Erçel’in arkadaşlarına “Tamamen bitti, artık dönüş yok” dediği ifade edilmişti.
Bütün bu gelişmelerin ardından sosyal medyada flaş bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre; Hande Erçel ile Kerem Bürsin istemeden ayrılmışlar. Erçel ve Bürsin’in menajerleri iki yıldızın kariyerlerini düşünerek bu ilişkinin bitmesini istemişler. Sosyal medyayı sallayan bu iddia sonrası Erçel ve Bürsin cephesinden gelecek açıklama merak konusu oldu.

Kerem Bursin Kimdir?

Kerem Bursin’den Ayrılık İddialarına Yanıt

Bürsin ve Erçel’in iş anlaşmalarının sekteye uğramaması için bağlı oldukları ajansların isteği ile ayrıldıkları iddia edilmişti.

Kerem Bürsin cephesinden açıklama geldi:

“Son zamanlarda basında yer alan haberler için maalesef böyle bir dönemde bir açıklama yapma gereği duymaktayız. Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu sancılı ve hoş olmayan süreçte gündemin bu şekilde meşgul edilmemesini isteriz. Kerem Bürsin adının geçtiği haberler hiç bir şekilde doğru değildir. Ajansı ve kendisi dışında çıkan haberlerin hiçbir doğruluk payı yoktur.”

“Arkadaşlığımız Devam Ediyor”

Geçtiğimiz haftalarda ise oyuncu Ege Kökenli ve Lior Ahituv’nun düğününe tek başına katılan Bürsin, “Ertelenmiş bir düğün için buradayım. İkisini de şimdiden mutluluklar diliyorum” derken, basın mensuplarının sorularına kaçamak cevaplar vermişti.

Hayatına ‘single’ (bekar) olarak devam ettiğini dile getiren yakışıklı oyuncu, “İlişki yok. Gayet single’ım ama iyiyim” demişti. Bürsin, sürpriz birliktelikleri sessiz sedasız sona eren Hande Erçel hakkında ise “Arkadaşlığımız tabii ki devam ediyor” demekle yetinmişti.

Kerem Bursin Küplere Bindi!

Tüm bunların ardından ünlü isim; kendisi hakkında haber yapan bir magazin sayfasına verdiği cevapla gündeme geldi. Yeni bir ilişkiye başladığı yönündeki haberi yalanlayan yakışıklı oyuncu, yorumunda şu ifadelere yer verdi:

Genelde bunu yapmam, ama bu haber tam bir saçmalık. Ben bekarım; siz ve bunu okuyanlar her kimlerse hakkımda bu saçma haberleri yaymazsanız ve kendi hayatınıza veya gerçek haberlere odaklanırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Söz konusu magazin sayfasının, Kerem Bürsin’in gündem olan cevabı üzerine gönderilerini yorumlara kapatmış olması da dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler