Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Kendine Şarkı Yazdı...

Kendine Şarkı Yazdı…

-

Şu anda Almanya’da yaşayan ve Avrupa müzik piyasasında önemli bir şöhrete sahip olan Türk rap sanatçısı Dramah, “Aynadaki Adam” adını verdiği tekli çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. İşte Detaylar…

Kendine Şarkı Yazdı…

Aranjörlüğünü Alivice (Mehmet Ali Başaran) üstlenirken, Klip çalışması Almanya’da Lemons Production tarafından yapıldı. Klip çalışmasında her zaman şarkının altını çizen ayrıntılara veya şarkılardaki sözlerine dikkat çektiğini ve kırmızıçizgisinin, her zaman mümkün olduğu kadar gerçekçi ve hissetmeye yakın olması olduğunu ifade etti.

“Kendimi Çoğunlukla Üzdüm”

“Aynadaki Adam” isimli rap şarkısının kendisine bir övgü gibi olduğunu vurgulayan Sanatçı Dramah; ” Deneyimlerim sayesinde her zaman kendi bakış açıma göre şarkılar yazdım ama bu tabiri caizse, kendimi çoğunlukla üzdüğümü fark ettim ve dolayısıyla Kendime şarkı yazdım. O yüzden Aynadaki Adam” dedi.

İlk Defa Bir Rapçı Sanatçı Kendine Şarkı Yazdı…

Birçok duygu ve yaşanmışlığa şarkı yazılmıştı fakat ilk defa bir rap sanatçısı kendini mutlu etmek için kendine şarkı yazdı.

İşte Dramah ‘dan ‘ Aynadaki Adam ‘ Klibi;CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...