Magazin Haberleri » Dedikodu » Kemal Doğulu’dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf!
Kemal Doğulu'dan İtiraf
Kemal Doğulu'dan İtiraf

Kemal Doğulu’dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf!

Doya Doya Moda programının en sevilen jüri üyelerinden olan Kemal Doğulu, hayatıyla ilgili öyle açıklamalarda bulunduki, duyanların ağızları açık kaldı. Yaşadığı zor zamanları yıllar sonra itiraf eden Kemal Doğulu ve çarpıcı açıklamaların Detayları Yazımızda..


Kemal Doğulu: Kalbim 2 Defa Durdu!

Kemal Doğulu’dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf!

Doya Doya Moda’da haftanın finaline, peş peşe gelen itiraflar damgasını vurdu. Programın ünlü jürisi Kemal Doğlulu, kendi hayatıyla alakalı gerçekleri ilk defa televizyon karşısında anlattı. Kemal Doğulu’dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf!

Kemal Doğulu kimdir?

17 yaşına geldiğinde Mersin’den İstanbul’a geldiğini ve o dönemlerde ne arkadaşı, ne evi ne de parası olmadığını söyleyen, ünlü modası, 4 gün boyunca bankta oturduğunu, başına bir şey gelecek korkusuyla uyku bile uyumadığını belirten Kemal Doğulu, 8 yaşından bu yana sürekli çalıştığını ve bu noktaya tırnakları kanaya kanaya geldiğini ifade etti….

İşte Kemal Doğulu’dan yıllar sonra gelen itiraf:

“4 Gecemi Bankta Geçirdim…Uyumadan”

“İstanbul’a ilk geldiğimde 17 yaşındaydım. Kimse bilmez, gece parkta yatmışlığım vardı. Evim, arkadaşım param yoktu. Senin küçük pandalı havlun varmış bende o da yoktu. Parktaki bankta 4 gece geçirmişliğim var uyumadan. Başıma bir şey gelir mi korkusuyla. Dolayısıyla çok çalıştım, çok çabaladım, çok didindim, çok kazık yedim, sırtımdan bıçaklandım ama yılmayıp çalıştım. Tırnaklarımdan kan geldi……”

“Hep Ekmek Alacak Param Olsun Diye Çalıştım”

“Gökten zembille inmişim sanan bir kitle var beni. Halbuki öyle değil. Çok acım var. İnsanlarla paylaşmam. Daha önce söylememiştim. Başka bir şehirde tutunmak zor. Ben Mersin’den çıkıp gelmiş bir çocuktum. Sonrasında çalışarak değiştirdim kaderimi. Hayatım iyiydi ama hayalim bu değildi. Yaptığım işler sayesinde geldim buralara. Televizyona çıkmak gibi bir hayalim yoktu. Çalışacağım, aileme bakacağım ve kiramı ödeyeceğim, ekmek alacak param olsun diye çalıştım.”

“Hiç Tatil Yapmadım, Hala Yapmıyorum”

“Çalışmalarım sonucunda böyle bir pozisyona geldim. En karanlık anın ardından güneş doğuyor. Kolay kolay olmuyor. O zamanlar bakmakla yükümlü olduğum 4 kardeşim vardı. 40 yaşındayım, 8 yaşından beri çalışıyorum. Hiç tatil yapmadım, hala yapmıyorum. 15 gün çalışmadan durduğum gün yok. Yaralarımızı kendimiz sarıyoruz.”


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Acun Ilıcalı Ünlü Komedyen İle Anlaştı.

Exxen İçin Acun Ilıcalı Ünlü Komedyen İle Anlaştı…

Televizyonculuktaki başarısı ülke sınırını aşan ve devamlı çalışma alanını çeşitlendiren Acun Ilıcalı, Exxen ismini verdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir