Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları Dizisinde İki Bambaşka Hayat Var!

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları Dizisinde İki Bambaşka Hayat Var!

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez gibi ünlü isimlerin paylaştığı merakla beklenen “Kardeş Çocukları” çok yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kardeş Çocukları 1. bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Hayal Gücünü Zorlayacak Bir Dizi Geliyor!

Sevilen oyuncular Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu dizide iki kız kardeşi canlandıracak!

Kardeş Çocukları’nda; Ayça Bingöl, yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat’la yaşam savaşı veren mücadeleci bir anneyi canlandırıyor. Yıllar önce yaşadıkları köyü terk ederek İstanbul’a giden ve kendisini yoktan var eden Umay karakterine ise Nur Fettahoğlu hayat veriyor. Dizide, yaptığı evlilikle İstanbul sosyetesine adım atan Umay, kızı Hayal ve eşi Tarık Reşat’la yaşadığı kusursuz hayatı bir gecede değişecek.

İki bambaşka hayat kuran Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay’ın verdikleri sınavı konu alan dizide kader önce kızları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek. Ümran ve Umay ise yıllar sonra yeniden yan yana geldiğinde geçmişin karanlık sırları ortaya çıkmaya başlayacak.

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Senaryosunu Sırma Yanık’ın, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği güçlü isimleri kadrosunda barındıran dizi “Kardeş Çocukları” çok yakında Star’da ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları Dizisi Ne Zaman İzleyicileriyle Buluşacak!

Kardeş çocukları 1. bölüm fragmanı;

İki kız kardeşin birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşadığı dizide bu uçuruma dikkat çekilecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler