Ana SayfaDizilerKahkaha Dolu Bir Dizi Darısı Başımıza… İşte Dizinin Hikayesi…

İlgili Postlar

Kahkaha Dolu Bir Dizi Darısı Başımıza… İşte Dizinin Hikayesi…

Sezonun bitmesine çok az kaldığı bir sürede, yazın yayına girecek olan diziler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizilerin bir başlayıp, bir bittiği bu dönemde yayınlanacak olan dizilerin konusu ve kadrosu devamlılığı açısından oldukça önemli. Kahkaha dolu bir dizi Show Tv’den geliyor.

Kahkaha Dolu Bir Dizi Darısı Başımıza… İşte Dizinin Hikayesi…

Dizi sezonunun bitmesinin ardından yaz sezonunda başlayacak olan dizilerin yavaş yavaş konusu ve kadrosu belli olmaya başladı. Dizilerin bir bittiği bir başladığı bu dönemde, dizinin konusunun devamlılığı kadrosunun güçlü olması çok önemli. Yaz sezonunda bizi kahkaha dolu bir dizi bekliyor gibi gözüküyor. Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu.

Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

Yaz Dizileri Merak Uyandırıyor

Darısı Başımıza Dizisinin Konusu Ne?

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde…

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler