Ana SayfaDedikoduKadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün Rotası Belli Oldu

İlgili Postlar

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün Rotası Belli Oldu

Doğa tatilini seven hatta doğa da daha çok zaman geçirmek için kendilerine bir karavan alan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül yeni bir tatile çıkıyor. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün rotası belli oldu. İşte ünlü çiftin tatil için seçimleri;

Neslihan Atagül Setelere Dönüyor

29 yaşındaki başarılı oyuncunun yeni dizisinde patronlarından biri TMC Film’in sahibi Erol Avcı, diğeri ise Alim Yapım’ın kurucusu olan eşi Kadir Doğulu. Yapımda Neslihan Atagül’e eşlik edip ‘Kazım’ ve ‘Ahmet’ karakterlerine hayat verecek erkek oyuncular henüz belli olmadı.

Nesliah Atagül Kimdir?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti yeni dizi anlaşmasına imza atar atmaz soluğu Seyşeller’de almıştı. Çiftin tatili sona erse de Atagül’ün aklı adada kaldı. Instagram hesabından tatildeki anlarından bol bol fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu altına, ‘Evet özlemiş olabilirim’ notunu düştü

Neslihan atagül Hamile Mi?

Komedyeni izlemeye gelenler arasında Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu da vardı. Geçen ay Seyşeller’de tatil yapan çift, “Yeni yerler gezip görmek bizi çok mutlu ediyor. Güney Amerika’ya da gitmeyi düşünüyoruz. Orada bizi seven çok kişi var. Hatta bizim diziler sayesinde Türkçe konuşuyor birçok kişi” dedi. Röportaj sonrası Atagül’ün karnını okşayan Doğulu, “Bebek mi geliyor yoksa?” sorusuna gülerek yanıt verdi: “Öyle bir şey olursa mutlulukla haber veririz.”

Kadir Doğulu kimdir?

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün Rotası Belli Oldu

Kadir Doğulu geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Toplantıya geldiğini söyleyen ünlü oyuncu, “Dijitale güzel projelerimiz olacak, onlar için toplantı yaptık” dedi. Yıllar sonra eşi Neslihan Atagül ile aynı seti paylaşmaya hazırlanan Doğulu, “Çekimlere az kaldı. Temmuzun ilk haftası sete çıkarız, eylül gibi de yayınlanır dizimiz” diye konuştu. Oyuncu, tatil planları sorulunca da şöyle dedi: “Çekimler öncesinde tatil yapmayı düşünüyoruz. Bu sefer Afrika’ya gitmeyi planlıyoruz.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler