Ana SayfaDedikoduKadir Doğulu: Neslihan'la Aynı Sette Olmanın Dezavantajını Yaşamadım

İlgili Postlar

Kadir Doğulu: Neslihan’la Aynı Sette Olmanın Dezavantajını Yaşamadım

Eşi Neslihan Atagül’le aynı dizide başrolü paylaşacak olan Kadir Doğulu, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Ünlü oyuncu, yeni başlayacağı dizinin çekimlerine ara verip, ayaküstü soruları yanıtladı. Kadir Doğulu “Neslihan’la aynı sette olmanın dezavantajını yaşamadım” dedi. İşte o açıklamalar;

“Çekimler Yakın Zamanda Başlayacak”

Son olarak ‘Sefirin Kızı’ adlı dizide rol alan Neslihan Atagül, 2013-2014’te yayınlanan ‘Fatih Harbiye’de tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve 2016’da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile sekiz yıl aradan sonra başrolü paylaşacakları ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin setinde buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Etiler’de görüntülenen güzel oyuncu, ayaküstü basın mensuplarının soruları yanıtlamıştı. Atagül, “Çekimler yakın zamanda başlayacak, ben şimdi konuyla alakalı bir şey söylemeyeyim” demişti.

Setlere Geri Döndü

Kadir Doğulu’ya, yıllar sonra Tuba Ünsal’ın beş yıl ara verdikten sonra ‘Gecenin Ucunda’ dizisi ile setlere döndüğü hatırlatılınca, “Medeni bir grup, birbirlerini çok iyi anlamaya çalışan ve anlamak üzere bir araya gelen bir grup. O yüzden kişisel ilişkilerde her şey yolunda. Karakter çıkarma dönemi her zaman sancılı ve streslidir. Uyumu çok hızlı yakaladık. Eşimle aynı seti deneyimlemek çok memnun edici. Eşim olmasından ziyade Neslihan gibi yetenekli çok disiplinli ve herkes tarafından sevilen bir oyuncuyla partner olarak aynı seti paylaşmak bambaşka bir deneyim, muazzam” dedi.

“Duygusal Mı, Profesyönel Mi?”

“Profesyonel mi bakıyorsunuz olaya, yoksa duygusal mı yaklaşıyorsunuz?” sorusuna ünlü oyuncu, “Her ikisini de yapmak zorunda insan. Nerede ne yapacağına kendisi karar verecek. Hisleriyle hareket etmesi gereken yerde hisleriyle ama bazı blokajları da profesyönellikle çözmek gerektiriyor” yanıtını verdi.

Kadir Doğulu: Neslihan’la Aynı Sette Olmanın Dezavantajını Yaşamadım

Eşiyle karşılıklı sahnelerinin çok fazla olduğu belirten Doğulu, “Hayatının tüm anlamını bildiğiniz birisiyle karşılıklı rol yapmak nasıl bir duygu?” sorusu üzerine, “Oyunculuk rol yapmak değil de o karaktere bürünmek desek o zaman rol yapmak kalmıyor. Betimlemesi rol yapmak tabii. Avantajlı, daha dezavantajını hiç görmedim. Neslihan’la, sevgili eşimle aynı sektörde olmaktan, aynı sette olmaktan dolayı hiçbir zaman bir dezavantaj yaşamadım. O yüzden burada da avantajlarını yaşayacağımı biliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler