Ana SayfaDizilerKadın Dizisi Çekimleri Başladı!

İlgili Postlar

Kadın Dizisi Çekimleri Başladı!

Özel kanalların reklam kazançlarının azalması nedeniyle  Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisi, 45. bölümüyle sezon arası vermişti.

Ocak ayında pek çok dizinin bir kaç haftalık tatili bitti. Çekimleri başlayan dizilerin tarihi belli olmasa da  bir kaç hafta sonra ekrana gelmesi bekleniyor.İstanbullu Gelin ve Yasak Elma dizilerinin ardından Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kadın dizisinin de çekimlerinin başladığı öğrenildi.

Reyting rekortmeni dizide Şirin karakterini oynayan Seray Kaya’nın instagram hesabının story bölümünden paylaştığı bir video ile çekimlerin başladığı ve bir kaç hafta sonra ekrana geleceği de anlaşılmış oldu.

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sette çok eğleniyorlar!

Arif’i oynayan Feyyaz Duman’a, bir kar topu fırlatan Seray Kaya, o anları videoya çekti ve paylaştı.

Yakışıklı oyuncu  Feyyaz Duman’ın hazırlıksız yakalandığı ve elinde çayla sette dolaşırken gelen kartopunun gömleğinden içeri girmesiyle zor anlar yaşadığı görülüyor.

Dizide ki rolü gereği sert bir karakteri canlandıran yakışıklı oyuncu Feyyaz Duman, olayı gülümsemeyle karşılarken, bir taraftan da içine giren karı çıkarmaya çalıştı.Dizinin setindeki bu keyifli anlar, yeni sezon bölümlerinin çekimlerinin de soğuk hava ve kara rağmen başladığını gösteriyor.

Kadın dizisindeki rolü ile daha soğukkanlı bir karakter canlandıran başarılı oyuncu Seray  Kaya’nın “Bana kar şakası yapmıştı, öyle olmaz böyle olur Feyyazcım” sözlerinden Feyyaz Duman’ın da benzer bir şakayı Seray Kaya’ya yaptığı anlaşıldı.

İşte Seray Kaya’nın o paylaşımı:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler