Magazin Haberleri » Diziler » Kadın 49. Bölüm 2. Fragman Geldi Bahar O Acı Gerçeği Öğreniyor!
Bahar O Acı Gerçeği Öğreniyor
Bahar O Acı Gerçeği Öğreniyor

Kadın 49. Bölüm 2. Fragman Geldi Bahar O Acı Gerçeği Öğreniyor!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen Kadın dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı bugün yayınlandı. Kadın 49. bölüm 2. fragman geldi Bahar o acı gerçeği öğreniyor.


 Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bahar O Acı Gerçeği Öğreniyor!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen Kadın dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı bugün yayınlandı. Kadın 49. bölüm 2. fragman geldi Bahar o acı gerçeği öğreniyor.

Yeni fragmanda; Hatice ile Ceyda Bahar’ın Yeliz konusunu öğrenip öğrenmediğinin merakı içerisindeler. Emre telefonda ‘başın sağolsun’ deyince Bahar gerçeği öğreniyor. Nisan ve Doruk’u odadan dışarı çıkarıp bağıra bağıra arkadaşının acısını yaşıyor.

İşte Kadın 49. yeni fragmanı,

Kadın Dizisi 48. Bölümde yaşananlar?

Bahar, Pırıl’ın okula geldiği günü hatırlatıyor. Otele götürülmesi, çocuklarını kaçıranın da Pırıl olduğunu söylüyor. Pırıl inkar ediyor ve Bahar aptal değilim diyor. Pırıl bu durumdan iyice tedirgin oluyor. Yeliz’in cenaze namazı kılınıyor. Ceyda hala kendini toparlayamıyor.

Nisan annesine, anneannesini soruyor. Bahar, Arif’le konuştuğunu söylüyor. Sarp, Arif’in adını duyunca rahatsız oluyor. Özlediklerini sıralayan Doruk ile Nisan’nın Arif’ten söz etmesinden daha da rahatsız oluyor. Pırıl içini kemiren sorulardan kurtulabilmek için, Bahar’a neden okula gittiğini Sarp’’a söylediğini soruyor ve Bahar henüz söylemedim diyor. Sarp, Bahar’la özel olarak konuşmak istediğini söylüyor. Bahar, Pırıl’ın yanında konuşabileceklerini söylüyor. Sarp yine Arif’i soruyor ve Bahar  Sarp’ı tersliyor.

Pırıl iyice köşeye sıkışıyor!

Sarp, Pırıl’a Bahar’ın kaçırılmasından nasıl haberdar olduğunu soruyor. Pırıl,  Nezir’in evinde çalışanlardan birinden para kaşılığında bu bilgiyi aldığını söylüyor. Sarp bu cevaptan tatmin olmuyor. Pırıl, bu bilgiyi Münir’den öğrendiğini söylemek zorunda kalıyor. Daha sonra Sarp, Pırıl’dan özür diliyor ve ona iyi bir insan olduğunu söylüyor.

Münir, Suat’a Bahar ve çocuklar hakkında uyarının Pırıl’dan geldiğini söylüyor. Suat, buna inanmakta zorlanıyor. Münir bu bilginin altını çiziyor. Suat bu durumun araştırılmasını istiyor. Münir’in her şeyi araştırmasını istiyor. Nezir, Sarp’a bir kız daha yenildiğini düşünüyor. Bu onu daha korkunç adımlar atmasına sebep oluyor. Nezir, Münir’in ölüm emrini veriyor. Münir’in kardeşinin gözü önünde öldürülmesini istiyor.


 5 Şubat 2019 Reyting Sonuçları Açıklandı! Kadın mı? Survivor Türkiye-Yunanistan mı?

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Ömer'in Tüm Uğraşları Boşa Çıkıyor

Canevim 12. Bölüm Fragmanı Geldi! Ömer’in Tüm Uğraşları Boşa Çıkıyor!

Atv ekranlarının sevilen dizilerinden Canevim 11. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir