Magazin Haberleri » Kimdir » Jasmine Tookes Kimdir?

Jasmine Tookes Kimdir?

Victoria Secret güzellerinden ünlü Jasmine Tookes Kimdir? Jasmine Tookes Kaç Yaşında? Jasmine Tookes Aslen Nereli? Jasmine Tookes Hangi Burç? Jasmine Tookes’in biyografisi ve hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Detaylar haberimizde…


Jasmine Tookes Kaç Yaşında? Jasmine Tookes Aslen Nereli? Jasmine Tookes Hangi Burç?

Jasmine Tookes 1 Şubat 1991 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’nde dünyaya gözlerini açmıştır. Şu anda 27 yaşında olan güzel manken Jasmine Tookes’in burcu Kova’dır.

Jasmine Tookes Kimdir?

Jasmine Tookes, Victoria Secret’in mankenlerinden biridir. Fountain Valley Üniversite’sinde eğitimini tamamlamıştır. Takma adı ise Jas’dır. Babaanesinin soyu Barbados Adalarına kadar dayanmaktadır. Miami, New York, Paris, Avustralya, Londra ve Milano’da podyuma çıkmıştır. Ayrıca güzel manken Tookes, tam bir realty show hayranıdır. Boş kaldığı zamanlar sık sık komik filmler izlermiş. Bununla birlikte vakit buldukça zaman geçirmek istediği bir köpeği bulunmaktadır. Jasmine Tookes, aynı zamanda tam bir çanta tutkunu. Dolabında olmazsa olmazlar arasında çanta olduğunu belirtiyor.


Jasmine Tookes’in Podyuma Çıktığı Şehirler :

  • Miami
  • New York
  • Paris
  • Avustralya
  • Londra
  • Milano

Hakkında Nimet Nur Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Barış Aksavaş kimdir?

Barış Aksavaş Kimdir?

“Babil” dizisinin sevilen oyuncusu Barış Aksavaş kimdir? Barış Aksavaş kaç yaşında? Barış Aksavaş aslen nereli? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir