Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ivana Sert, Karın Kaslarını Sergiledi!

Ivana Sert, Karın Kaslarını Sergiledi!

-

Ivana Sert, Karın Kaslarını Sergiledi!Geçtiğimiz haftalarda Moda tasarımcısı İvana Sert, iş kadını Ebru Kain’in yeni açtığı Ebru Kain ile Kısa Kısa Youtube kanalının ilk konuğu oldu. Sert’in Türkiye hakkındaki yorumu dikkat çekmişti. Detaylar bu haberimizde… İvana Sert ‘in Dikkat Çeken Türkiye Yorumu

Şimdiler ise pek çok ünlü, pandemi sürecinde de egzersizlerini sürdürüyor. Modacı Ivana Sert de bu isimlerden biri. Spor sonrası yeni görüntüsünü paylaşan Sert, adeta karın kaslarını sergiledi.

İvana Sert kimdir?

Kaslarını Gözler Önüne Serdi!

Pek çok ünlü, pandemi sürecinde de egzersizlerini sürdürüyor. Modacı Ivana Sert de bu isimlerden biri. Spor sonrası yeni görüntüsünü paylaşan Sert, adeta karın kaslarını sergiledi!

Ivana Sert, Karın Kaslarını Sergiledi!
Ivana Sert, Karın Kaslarını Sergiledi!

Bir süredir iş insanı Sezer Dermenci ile aşk yaşayan modacı Ivana Sert, kendisini spora adadı.

Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Ivana Sert, önceki gün spor sonrası ayna karşısında verdiği yeni pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Formda haliyle dikkat çeken 41 yaşındaki ünlü modacı, adeta kaslarını gözler önüne serdi. Takipçileri pandemi sürecinde egzersizlerini sürdüren Sert’in gönderisini beğeni yağmuruna tuttu.

İvana Sert ‘in Dikkat Çeken Türkiye Yorumu

Moda tasarımcısı ve model İvana Sert, iş kadını Ebru Kain’in yeni açtığı Ebru Kain ile Kısa Kısa Youtube kanalının ilk konuğu oldu.  Hayattan, modaya, aileden müziğe pek çok konunun konuşulduğu programda Sert Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Türkiye’ye olan sevgisini dile getiren Sert, “Türkiye o kadar sıcak ve iyi bir ülke ki annem Sırbistan, babam Türkiye benim. Türkiye benim için kutsal toprak. Yurtdışına gittiğimde her zaman Türkiye’yi temsil ediyorum. Canım Türkiye’m” dedi.

Sert, Adeta Karın Kaslarını Sergiledi!

Sert, adeta karın kaslarını sergiledi.

Bir süredir iş insanı Sezer Dermenci ile aşk yaşayan modacı Ivana Sert, kendisini spora adadı.

Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Ivana Sert, önceki gün spor sonrası ayna karşısında verdiği yeni pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Formda haliyle dikkat çeken 41 yaşındaki ünlü modacı, adeta kaslarını gözler önüne serdi. Takipçileri pandemi sürecinde egzersizlerini sürdüren Sert’in gönderisini beğeni yağmuruna tuttu.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selo Erol'u Bulup Silahını Doğrultuyor

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selo Erol’u Bulup...

0
Star Tv'nin yeni gözde dizisi Seni Çok Bekledim, 5. yeni bölümüyle 26 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selo, kendisini tutmaya çalışan Kadir’i...