Ana SayfaÜnlülerİvana Sert 'in Dikkat Çeken Türkiye Yorumu

İlgili Postlar

İvana Sert ‘in Dikkat Çeken Türkiye Yorumu

Moda tasarımcısı ve model İvana Sert, iş kadını Ebru Kain’in yeni açtığı Ebru Kain ile Kısa Kısa Youtube kanalının ilk konuğu oldu. Sert’in Türkiye hakkındaki yorumu dikkat çekti. Detaylar haberimizin devamında…

İvana Sert kimdir?

Canım Türkiye’m

Moda tasarımcısı ve model İvana Sert, iş kadını Ebru Kain’in yeni açtığı Ebru Kain ile Kısa Kısa Youtube kanalının ilk konuğu oldu.  Hayattan, modaya, aileden müziğe pek çok konunun konuşulduğu programda Sert Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Türkiye’ye olan sevgisini dile getiren Sert, “Türkiye o kadar sıcak ve iyi bir ülke ki annem Sırbistan, babam Türkiye benim. Türkiye benim için kutsal toprak. Yurtdışına gittiğimde her zaman Türkiye’yi temsil ediyorum. Canım Türkiye’m” dedi.

Hepimizin İşleri Kötü Gidiyor

Sert, geçtiğimiz günlerde velayeti kendisinde olan oğlu Ateş’e verdiği nafakayı artırması için 2004–2013 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Yurdal Sert’e dava açmıştı. Sert, “Eski eşimin maddi durumu Türkiye şartlarının çok üstünde olmasına rağmen, çocuğa ödediği nafaka yetersizdir” diyerek oğlunun 5 bin lira olan nafakasının 15 bin liraya çıkarılmasını istedi.

Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert’in “İşlerim yolunda gitmiyor” şeklindeki savunmasına, “Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani” karşılığını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler