Ana SayfaÜnlülerItır Esen'in Yeni Partneri Belli Oldu!

İlgili Postlar

Itır Esen’in Yeni Partneri Belli Oldu!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü model Itır Esen’in Survivor’un YouTube programı için partnerinin Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş olacağı iddia edildi.

Itır Esen’in Hatası İğrençti!

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü model Itır Esen’in Survivor’un YouTube programı için partnerinin Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş olacağı iddia edildi.

Reynmen Yeni Partneri Olacak

Sosyal medya fenomenlerinden Reynmen adıyla bilinen Yusuf Aktaş’ın Survivor’ın bu sezon YouTube kanalında yayınlanacak olan özel yayınlarında güzel manken Itır Esen ile birlikte sunuculuk yapacağı öğrenildi. Yusuf Aktaş geçtiğimiz sene da Acun Ilıcalı onayı ile Dominikte Survivor yarışmacıları ile kendi YouTube kanalı için video çekmişti.

Itır Esen kimdir?

Bizim kuşak YouTube ve Netflix kuşağı…

Ünlü Manken Itır Esen YouTube projesini şu şekilde anlatmıştı: “Yakında başlayacak “Türkiye-Yunanistan Survivor”ı bir Yunan sunucuyla birlikte YouTube kafasıyla ele alacağız. Bizim kuşak YouTube ve Netflix kuşağı… Çocukluğumdan beri YouTube videoları izliyordum, arkadaşlarımla da hep bir YouTube projesi yapmak fikrimiz vardı. Kısmet bu projeyeymiş… YouTube kafasının nasıl olacağına gelince… Daha tempolu bir kafa olacak…Bir kere “Survivor”la ilgili hiçbir yerde yayınlanmamış röportajlar yapacağız. Yarışmanın kamera arkasından özel görüntüler yayınlayacağız. Hatta katılacak yarışmacılarla çekimlere başladık bile… Survivor başlamadan önce önümüzdeki günlerde biz yayına başlamış oluruz…”

Acun Ilıcalı kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler