Ana SayfaDizilerİstanbullu Gelinde Final mi Oldu?

İlgili Postlar

İstanbullu Gelinde Final mi Oldu?

Star TV’nin İstanbullu Gelin dizisine sosyal medyadan yorumlar yağmur gibi geliyor! İzleyiciler şaşkınlık içinde kaldı!62. bölümü yayınlanan İstanbullu Gelin dizisini ekran başındakiler adeta soluksuz izlediler!

Dizinin yeni bölümünde o kadar çok sorun bir anda çözüldü ki şimdi dizinin takipçileri ‘Bundan sonra ne olacak peki?’ diye sormaya başladı.Dizide her şeyin çorap söküğü gibi bir anda çözülmesi, izleyenleri şaşkına uğrattı.

‘Final yaptınız da haberimiz mi yok?’ yorumları yapılan dizinin resmen final gibi bir bölüm yaptığını düşünüyor izleyiciler.

İstanbullu Gelin Oyuncu Kadrosu

Her şey bir anda çözülmeye başladı sanki!

Ülfet’in geçmişte yaşadığı acıların bir bir ortaya dökülmesinden sonra her şey bir anda değişti.Süreyya’nın Ülfet’in gizli odasına girmesiyle gördüğü manzara, onu şok etti. Bebek eşyalarıyla dolu odanın sırrını öğrenen Süreyya’nın yaptığı konuşmayla her şey bir anda çözülmeye başladı sanki!

Ülfet’in acısına dokunan Süreyya, kendisinin de bebeğini kaybettiğini ve onu çok iyi anladığını söyleyen duygusal bir konuşma yaptı.

Fikret’in Ülfet’in kocasıyla ilgili ulaştığı bilgiyi öğrenen Faruk, büyük bir şok yaşadı. Süreyya’nın Ülfet’in bebeğiyle ilgili yaşadığı acıyı anlatmasıyla birlikte, Ülfet’in derininde büyük acılar olduğu ortaya çıktı.

Faruk, halasın giderek yaşadıklarını duyduğunu ve üzüldüğünü anlatarak bunca acının içinde intikam almakla uğraşmak yerine, aile olmaya çalışmanın anlamını ifade eden cümleleriyle Ülfet’i çok şaşırttı.

O akşam Ülfet, herkes masada yemek yerken arsayı bir proje için alacağını söyledi.

Ülfet, için için çözülmeye başlamışken en büyük sürprizi de Esma yaptı. Ülfet’in işyerine giden Esma, yaşadıklarını duyduğunu ve çok üzüldüğünü anlatarak samimi konuşmasıyla Ülfet’i de çok şaşırttı. Yıllardır aralarında sürüp giden gerginliği birbirlerinden özür dileyerek orada bıraktılar.

Ülfet’in son bir adımı kalmıştı. Sedef’in kendisini sürekli tehdit ettiği kocasının ölümünü de açıklığa kavuşturması gerekiyordu. Bunun için de bir basın açıklaması yaptı ve bir tartışma sırasında eşinin kazayla düşüp öldüğünü, olaydan sonra korkup onun kaybolduğunu söylediğini anlattı.

Markasının yönetimini Güneş’e devredip artık çekileceğini belirterek herkesi çok şaşırttı.

Boranlar’ın kalesi!

Bir başka sürpriz ise Boranlar’ın kalesi ile ilgiliydi. Adem, Garip’in gelip kendisiyle konuşmasından sonra düşünmeye başladı. Konağın mülkiyeti kendisinin de olsa Garip’in söylediği gibi orası Esma’nın kalesiydi ve Adem orada çok mutsuzdu.

Dilara ile bebeklerinin kontrolüne giden Adem, bebeğinin kalp atışını duyduğunda bambaşka bir dünyaya adım attı adeta. Çocuğunun koşup oynayacağı, yuva diyebileceği bir yer hayalini kuruyordu.

Tam da bu süreçte Esma’yı konağa çağırdı. Esma kimseye haber vermeden gitti. Adem’in ne söyleyeceğini büyük bir merakla bekliyordu.Adem, yaşattıkları için özür diledi ve ‘Kaleyi ben aldım ama savaşı kaybettim’ diyerek konağın anahtarını verip gitti.Her şey o kadar hızlı bir şekilde çözüldü ki izleyici de şaşırıp kaldı haliyle.

Peki şimdi ne olacak?

Ortada neredeyse hiç bir pürüz kalmadı. Şimdi Boranlar arsanın satışından sonra Ülfet’ten yüklü bir para alacaklar. Konak da artık onların, Ülfet’in evinde kalmak durumunda değiller. Adem de Ülfet de intikam peşinde koşmayı bıraktı.

Gelecek hafta büyük bir ihtimalle Boranlar’ı konakta eski hayatlarında göreceğiz.Bu noktada izleyici soruyor: Peki şimdi ne olacak? İşte bu sorunun yanıtını gelecek haftaki bölümlerde göreceğiz ama herkesin hem fikir olduğu konu, İstanbullu Gelin’in final tadında bir bölümle ekrana gelmesi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler