Magazin Haberleri » Ünlüler » İş İnsanı Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Evlilik Yolunda İlk Adım
İş İnsanı Hacı Sabancı

İş İnsanı Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Evlilik Yolunda İlk Adım

İş insanı sevgilisi Hacı Sabancı ile evlilik kararı alan sosyetik güzel Zeynep Nazlı Kayı, müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Kayı’nın “Evet” notuyla yayınladığı gönderiye beğeni yağdı.


EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM

2017 yılından beri aşk yaşayan iş insanı Hacı Sabancı (33) ile 27 yaşındaki sosyetik güzel Nazlı Kayı’nın geçtiğimiz haftalarda evlilik yolunda ilk adımı attıkları iddia edildi.

Aradığı mutluluğu Nazlı Kayı’da bulan Hacı Sabancı, geçtiğimiz günlerde sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Romantik bir akşam yemeğinde sevgilisinden tek taş yüzükle evlilik teklifi alan Kayı, mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Zeynep Nazlı Kayı, iki senedir aşk yaşadığı Sabancı ile birlikte çekilen karesini, “Evet” notuyla takipçileriyle paylaştı.

Zeynep Nazlı Kayı'nın İnstagram Paylaşımı
Zeynep Nazlı Kayı’nın İnstagram Paylaşımı

Kayı’nın gönderisine takipçilerinden, “Mutluluklar” ve “Tebrikler” şeklinde yorumlar yağdı.
Zeynep Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Hacı ile yapmaktan en çok keyif aldıklarımızın başında; seyahat etmek, festivallere gitmek ve sergileri gezmek geliyor” ifadelerini kullanmıştı. Kayı, “Bizim ilişkimizde saygı, güven ve sevgi var. Olmazsa olmazımız ise empati yapma yetisi” demişti.


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ebrar Durmuş

Avatar

İlginizi Çekebilir

Ayşecan Tatari

Ayşecan Tatari Suda Doğum Yaptığı Anları Paylaştı!

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, kızı Müjgan’ın 40’ında doğum pozunu paylaştı. Suda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir