Magazin Haberleri » Kimdir » İrem Kanan Kimdir?
İrem Kanan Kimdir?
İrem Kanan Kimdir?

İrem Kanan Kimdir?

Survivor’ın önemli isimlerinden biri olan İrem Kanan kimdir? İrem Kanan kaç yaşında? İrem Kanan TV programları neler? İrem Kanan aslen nereli? İrem Kanan hangi burç? İrem Kanan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


İrem Kanan Kaç Yaşında? İrem Kanan Aslen Nereli? İrem Kanan Hangi Burç?

İrem Kanan 1 Ocak 1974 tarihinde Tekirdağ Şarköy’de dünyaya gelmiştir. Aslen Tekirdağlı olan İrem Kanan, Oğlak burcudur.

İrem Kanan Kimdir?

İrem Kanan eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır.  Acun Medya’da görev alan ve çok fazla kamera önünde bulunmayan İrem Kanan, Acun Ilıcalı’nın kızı tarafından yönetilen Acunn.com’un direktörlerinden birisi olarak görev almaktadır. Survivor 2020’de Acun Medya’nın yer aldığı oyunlarda ekran karşına geçen İrem Kenan kısa sürede yarışmanın en sevilen isimlerinden biri haline gelmiştir.


Acun Ilıcalı ile dostluğu Televole günlerine dayanan İrem Kenan eski bir Televole muhabiridir. Eski Türkiye Güzeli Sinem Öztufan ile mutlu bir evlilik sürdürmekte olan İrem Kanan 2008 yılının sonlarına doğru baba olmuştur.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Muzaffer Yıldırım Kimdir?

Muzaffer Yıldırım Kimdir? Muzaffer Yıldırım kaç yaşında? Muzaffer Yıldırım aslen nereli? Muzaffer Yıldırım hangi burç? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir