Ana SayfaDedikoduİrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz Hakkında Bomba İddialar

İlgili Postlar

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz Hakkında Bomba İddialar

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz hakkında bomba iddialar. Hedeflenen reytingi alamadığı için final yapmaya hazırlanan “Seni Çok Bekledim” dizisinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. İşte detaylar;

“Seni Çok Bekledim” Dizisinin Konusu

Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği ‘Seni Çok Bekledim‘, gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor. Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi tanınmış oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçen ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk hikayesini konu ediniyor.

Hikaye, hayatını ailesinden ayrı kuran iş insanı Kadir (Özcan Deniz) ile babasız büyüyen fotoğrafçı Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu ) annesiyle ilişkisine de yer veriyor.

Özcan Deniz’den Eski Eşi Feyza Aktan Hakkında ‘Hastalık’ İddiası!

“Seni Çok Bekledim” Dizisinin Kadrosu

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları arasında Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi isimler bulunuyor.

İrem Helvacıoğlu 

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz Hakkında Bomba İddialar

İrem Helvacıoğlu, partneri Özcan Deniz ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı. Daha sonra ise Özcan Deniz’i Instagram’da takip etmeyi bıraktı.

Bu gelişme sonrası Özcan Deniz de Helvacıoğlu ile olan karelerini sildi.

Deniz ile Helvacıoğlu’nun restleşmesi, “İkili arasında tartışma mı yaşandı?” sorusunu akıllara getirdi. Ancak konuyla ilgili ikiliden henüz bir açıklama gelmedi. İkili arasındaki gerginliğin diziye yansıyıp yansımayacağını ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Özcan Deniz Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler