Magazin Haberleri » Ünlüler » İrem Derici’ye Şaşırtan Karşılama!

İrem Derici’ye Şaşırtan Karşılama!

Ekranın sevilen seslerinden İrem Derici, gündemde sık sık yerini alıyor. Yeni albümüyle Radyo D’ye konuk olan İrem Derici stüdyoya girince adeta şok yaşadı. Albümünün adı “Sabıka Kaydı” olduğu için Radyo D programcısı Sarı Şeker Sema kendisini polis kıyafetiyle karşıladı. İşte Detaylar…


İrem Derici Dama Çıktı!

İrem Derici kimdir?

İrem Derici’den Samimi Açıklamalar…

Yeni albümüyle Radyo D’ye konuk olan İrem Derici stüdyoya girince, Radyo D programcısı Sarı Şeker Sema kendisini polis kıyafetiyle karşıladı. İlk başta çok şaşıran ünlü şarkıcı İrem Derici bunun şaka olduğunu anlayınca kahkaha attı.Eğlenceli anların yaşandığı radyo programında İrem Derici samimi açıklamalarda bulundu. İşte İrem Dericiden samimi açıklamalar…

Hepimizin Sahte Hesapları Var…

Ben de kıskandığım ya da sevmediğim kişileri stalkluyorum. Herkes kabul etsin hepimizin sahte hesapları var. Benim de yakın arkadaşlarımla ortak kullandığım bir sahte hesabım var. Kendi hesabımdan bakmıyorum o hesaptan bakıyorum stalkladıklarıma.

İrem Derici camdan atladığını açıkladı

Uzun Süredir Yalnızım…

Öyle laylaylom ilişkiler istemiyorum. Kıymet görmek, el üstünde tutulmak istiyorum ama bu manevi anlamda tabi. Bizim meslekte ilişki yürütmek zor olsa da imkansız değil yapanlar var. En beğendiğim çift Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ. Allah bozmasın.

Ben Tek Siz Hepiniz Şarkısı…

Bana başka şarkıyla çıksaydın dediler.  Ama bu bir hiciv şarkısıydı, bir duruşu vardı şarkının özellikle bu şarkıyla çıkmak istedim. Beni hastanelere düşüren sosyal medya yüzünden kapıldığım zayıflama hastalığıydı. Yıkılmadım, ayaktayım, sağlıklıyım mesajını vermek için bu şarkıyla çıktım.

Klip Çalıntı Mı?

Ben özellikle Jennifer Lopez’den, Rita Ora’dan , Dua Lipa’dan bölümler aldım. Bu klipler zaten her yerde var, yeni bir şey keşfetmiş gibi “çalıntı” diyorlar. Şarkı sahtekar hayatları, instagram kızlarını anlatıyor. O yüzden yaklaşık 7 klibin derlemesi oldu.


Artık Gayet Sağlıklıyım…

Sağlığını soran dinleyicilere “hastaneden çıktıktan sonra bi delirdim çok yedim 75 kiloya çıktım. Şeyda Coşkun’la fazla kilolarımı verdim. Artık sağlıklıyım. Doktorum tahlil yapıp, tüm değerlerin bir bebeğinki kadar sağlıklı, ne yapıyorsan yapmaya devam et dedi. Bana ikinci şans verildi ve artık kendime daha iyi bakıyorum, bilinçliyim. 9 canım vardı, birisi gitti kaldı 8” diye yanıt verdi.

Hakkında Deniz Kurtuluş

Deniz Kurtuluş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir