Ana SayfaDedikoduİrem Derici'den Dövme Açıklaması

İlgili Postlar

İrem Derici’den Dövme Açıklaması

Son dönemlerde adı Cem Belevi ile aşk dedikolarından kurtulmayan İrem Derici dövmesiyle sık sık konuşuluyordu. İrem Derici’den dövme açıklaması geldi. İşte o açıklama;

“İrem Ne Dese Tatlı Oluyor”

Geçtiğimiz akşam Cihangir’deki Geyik adlı mekandan çıkan şarkıcı, konuyla ilgili şöyle konuşmuştu;

“Özel hayatımla ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle gücümle zaten ilgileniyorum, böyle şeyleri konuşmayı tercih etmiyorum.”

Cem Belevi ve İrem Derici Cephesinde Yeni Gelişe

Cem Belevi’nin açıklaması İrem Derici’nin kalbini yumuşatmışa benziyor ki ikili dün birbirlerini yeniden takip etmeye başladı. Ancak ikilinin dostluklarına mı yoksa aşklarına mı şans verdikleri bilinmiyor…

İrem Derici 2022’yi Konya’ da Karşıladı…

İrem Derici’den Dövme Açıklaması

Aşk yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen İrem Derici ile Cem Belevi, önceki akşam Cihangir Emily’s adlı mekanda görüntülendi. Belevi’nin “Cemiyet Gazinosu” projesi için buluşan ikili soruları yanıtladı.

Cem Belevi ve İrem Derici, “Cemiyet Gazinosu” projesinde yer alan arkadaşlarıyla bir araya geldi. Çıkışta soruları yanıtlayan Belevi, “Gece gündüz hummalı bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

İrem Derici ise Cem Belevi’yi işaret ederek “Bu projenin zaten çıkışı Cemiyet Bey olduğu için, ben kendisinin gerçek adını unuttum. Bu işle alakalı kutlama yaptık. Sözü Cemiyet Bey’e bırakıyorum” diye konuştu. Belevi projenin 11 Şubat’ta yayınlanacağını söyledi.

Cemiyet Gazinosu’nda Reyhan karakterini canlandıran İrem Derici, boynundaki C harfli kolye için “Cem beyin C’si mi” sorusuna “Çocuklar ben bunun “Cemiyet’in ‘C’si olduğunu açıkladım. Ben bir projeye giriyorsam bunu içselleştiririm. Kolye olarak da takabilirim. Yarın öbür gün kolumda ‘Cemiyet’li dövme de görebilirsiniz. Projeye çok isteyerek girdim. Bütün soruların cevapları Cemiyet Gazinosu’nda” yanıtını verdi.

Cem Belevi kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler