Ana Sayfa Ünlüler İrem Derici Sevgilimi Elde Etmek İçin Çok Uğraştı!

İrem Derici Sevgilimi Elde Etmek İçin Çok Uğraştı!

0
117
İrem Derici

İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı! Magazin basınına bomba gibi düşen İrem Derici’nin kendisinden 10 yaş küçük Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başladığı haberleri yeni bir skandalı ortaya çıkarttı. Bugün yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan İrem Derici’nin sevgilisi Ataberk Özdene’nin eski kız arkadaşı çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.  İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

İrem Derici estetiğine ne kadar ödediğini açıkladı

İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı!

İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı! Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin kendisinden 10 yaş küçük yeni sevgilisi Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başlamasının ardından, Derici ile ilgili çok ciddi iddialar ortaya atıldı.

Bugün yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programına bağlanan Ataberk Özdene’nin eski sevgilisi sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım, ünlü şarkıcı hakkında suçlayıcı ifadelerde bulundu.

İşte 450 bin takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım’ın, İrem Derici’nin o dönem kendi sevgilisi olan Özdene’yi elde edene kadar çok uğraştığını iddia ettiği sözlerinden bazı satır başları…

Ataberk Özdene, sosyal medya hesabından İrem Derici ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı
Ataberk Özdene, sosyal medya hesabından İrem Derici ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı

İrem Derici kimdir?

Bir türlü tanıştırmadı bizi senin oynak!

“İlk önce şu söyleyeyim. Son derece kırgınım. Gördüğüm şeyler onur kırıcı, çirkin şeylerdi. Benim bilgisayarımdan oturum açmış Ataberk ben de bilgisayarı açınca gördüm ihaneti.

Bu yeni olan bir şey değil Mayıs ayından beri olan bir şey. Ben Ataberk’e soruyordum, o da bu durumdan rahatsız olduğunu söylüyordu.

İrem bana da mesaj atmıştı, ‘bir türlü tanıştırmadı bizi senin oynak!’ Ama öğrendim ki o zaman ilişkileri başlamış zaten. Bu kadının kadına yaptığı bir şiddettir. Ben güçlü olmaya devam edeceğim.

Yapıyor birşeyler ama ben çok takmıyorum

İhanetten daha büyük şeyler var burada. Aptal yerine konulmak, onuruyla oynanmak… Bana söyleselerdi, ‘bu sizin yanlışınız’ derdim susardım.

Ataberk’e hep soruyordum ‘bir şey varsa bana söyle’ diyordum. Konsere bile sevmediği işi yapıyordu para kazanmak için. Bana ‘yapıyor bir şeyler ama ben çok takmıyorum’ gibi ifadeler kullanıyordu.

Ben utandım herkes adına. Herkes ‘neden bu çirkinliğe katlanıyorsun, hesap sormuyorsun’ diyorlar…

Mesajları okuduğumda yerin dibine girdim

Ben utandım bu olanlardan benim için çok zor. Günlerdir uyuyamıyorum. Yazışmaları gördüm, çok kötüydü. O yazışmaları söylemeyi doğru bulmuyorum… Ben mesajları okuduğumda yerin dibine girdim.

‘Ben sana çok aşığım, ben sana ölüyorum. Lütfen bana gel, benim ol’ mesajları vardı. İrem Derici yollamıştı bunları. Ataberk de ‘bekle zamanı var’ yazmıştı…

Bir kadın bir kadına bunu neden yapar anlamıyorum. İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı. Burada tek taraflı suç yok, iki tarafta da var… Sizin insanlara örnek olmanız gerek…

Ben Ataberk’ten severek ayrıldım

Bu olay tamamen benim anlattığım gibidir, kimse aksini iddia edemez. Şunu söyleyebilirim ki ben Ataberk’ten severek ayrıldım. Ben ona çok güvendim, hiç kimsenin nereden geldiğine takılmadım, parasının olup olmadığı hiç umursamadım…

İrem’in Ataberk’e yazdığı dönemlerde hayatında biri vardı. Genco’ydu o kişi de… Öyle güzel şeyler yaptı ki İrem ailesine kadar… Bütün akrabalarıyla takipleşmeler… Ben Ataberk’in ailesini aradım ‘lütfen böyle bir şey varsa bana söyleyin’ dedim.

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz