Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Yaşam Güzellik Instagram'da En Fazla Takipçisi Olan Ünlüler

Instagram’da En Fazla Takipçisi Olan Ünlüler

-

Instagram’da hepimiz en az 1 ünlüyü takip ediyoruzdur, fotoğraflarını beğeniyoruzdur. Peki düşündünüz mü Instagram’da en aktif olan ünlüler kimler? Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler kimler? Kimi ünlüler oynadıkları filmlerdeki muhteşem rolleri ile takip edilirken kimi ünlüler seksi pozları mankenlere taş çıkartacak pozlar veriyorlar. Bu yazımızda en çok takip edilen 10 ünlüyü listeleyeceğiz.

Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler listemizde 7 ünlü kadın olurken, sadece 3 ünlünün erkek olduğunu görüyoruz. Ve bundan da insanların kadın ünlüleri daha çok takip ettiklerini söyleyebiliriz. Lafı fazla uzatmadan hangi ünlünün daha fazla takipçisi varmış hemen göz atalım.

1-) Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi

Disney’den çıkıp ünlü olmayı başaran tek kişi olan Selena Gomez, Justin Bieber ile yaşadığı aşk ile tüm dünya ile tanınmıştı. Daha sonra çıkardığı şarkılar ile daha da ünlenen Selena Gomez, listemizin birinci sırasını hak eden ünlülerden.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)



2-) Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi

3-) Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi

Natasha Rodrigues’in Ronaldo ile tek gecelik ilişkisini itiraf etmesinin ardından magazin gündeminden bir süre düşmeyen Ronaldo, Instagram’da en çok takip edilen ünlüler listemizde 3. Sırada yer alıyor. Natasha Rodrigues’in Ronaldo İle Tek Gecelik İlişkisini İtiraf Etti haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Natacha Rodrigues, Ronaldo İle Tek Gecelik İlişkisini İtiraf Etti!

4-) Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi

Amerika’lı dünyaca ünlü güzel sanatçı Beyonce’da Instagram’da en çok takip edilen ünlüler arasında.

5-) Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi

https://www.instagram.com/p/BcGnZ0SFA32/

6-) Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi

7-) Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi

https://www.instagram.com/p/BaZYBS7F8oI/

😎 Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi

9-) Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi

10-) Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)



 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...